Bankalar

Mutluparam İsim Değiştirdi “ABank Dijital” Oldu

Abank’ın şubesiz bankacılık dijital hizmeti olan Mutluparam’ı; hizmetleri, ürünlerini sizlere duyurmuştuk. Bugün yapılan bir açıklamayla ABank’ın Mutluparam.com üzerinden hizmet veren ürününün bundan böyle (30 Mayıs 2015) ABank Dijital olarak hizmet vereceği belirtildi.

Daha öncesinden mutluparam.com’dan giriş yapabilen müşteriler ürüne ABank’ın internet sitesi üzerinden aynı kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapabilecekler. Hali hazırda Mutluparam ürününü kullanıyorsanız, ABank üzerindeki bireysel internet bankacılığı’ndan aynı avantajlarla hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Mutluparam’da şu anda halen mevduat hesaplarına %11,00 faiz oranı uygulanıyor. İnternetten kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi aynı şekilde diğer dijital bankacılık hizmetleri gibi EFT/Havale gibi işlem ücretleri kullanıcılardan talep edilmiyor. ABank’ın ürününde isim değişti ve Mutluparam ismi giderek, ABank Dijital oldu. Bu konudaki gelişmeleri takip edeceğiz. İsim değişikliğinden sonra ABank’ın dijital ürünü üzerinden yapacağı hizmet değişiklilikleri ve yenilikleri sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Günümüzde oldukça popüler bir hale gelmeye başlayan şubesiz ve aynı zamanda da masrafsız bankacılık hizmetleri yaygın bir hale geliyor. Özellikle daima internet şubesi kullanan banka müşterileri için tercih sebebi ve vazgeçilmez olan şubesiz masrafsız bankacılık ürün alternatiflerini buradan görebilirsiniz.

Güncelleme: ABank tarafından Mutluparam müşterilerine iletilen resmi mesajı aşağıdan görebilirsiniz.

Değerli Müşterimiz;

30 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Mutluparam artık sizlere “ABank Dijital” adıyla hizmet verecek.

Bu tarihten itibaren, daha önce Mutluparam için kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile www.abank.com.tr adresinden ulaşacağınız Bireysel İnternet Bankacılığı’nda işlem yapmaya devam edebilirsiniz.

Daha önce Mutluparam’da ücretsiz olarak yaptığınız Havale ve EFT işlemlerini ABank İnternet Şubesi‘nde de ücretsiz olarak yapabileceksiniz.

Mutluparam’da sizlere sunulan avantajlı mevduat faiz oranlarımızdan ABank İnternet Şubesi’nde de aynı şekilde yararlanabileceksiniz.

Her türlü sorunuz için 444 00 55 ABank Çağrı Merkezi’nden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir