Bankalar

TEB’den Şubesiz Bankacılık Modeli CEPTETEB

Şubesiz bankacılık modeli günden güne tercih edilmeye devam ederken, bankalarda müşterilerine bu hizmetlerini ulaştırmaya devam ediyor. Türk Ekonomi Bankası (TEB) şubesiz bankacılık hizmetini CEPTETEB markasıyla tanıttı.

Daha öncesinde TEB’in mobil uygulaması olarak bildiğimiz CEPTETEB bundan böyle şubesiz bir banka olacak. Web sitesinde kullanım açısından sade bir tasarıma sahip olan CEPTETEB, Android ve iOS uygulamaları içinde aynı kolaylığı sunmayı amaçlıyor.

Şubesiz bir banka olduğundan, masraf oluşturmayacağız için sizlere en cazip faiz oranlarını sunuyorlar. Yine şube masraflarının bulunmaması sebebiyle CEPTETEB hesap işletim ücreti, Türk Lirası hesaplar arası para transferi ücreti gibi masraflar almıyor.

Diğer rakipleri gibi CEPTETEB Destek Merkezi’nden 7 gün 24 saat destek veriyor. Aynı zamanda Twitter ve Facebook’ta bulunan sosyal medya hesaplarıyla iletişime geçerek, bu mecralar üzerinden de destek alabilme şansınız var.

Birden fazla kredi kartınız bulunuyorsa, tüm kredi kartlarınızı tek kart altında toplayarak fazladan kredi kartı taşıma durumda da kalmıyorsunuz.

CEPTETEB Başvurusu

CEPTETEB hizmetine başvurmak için size yazının sonunda vereceğimiz resmi web sitesi ile bir form doldurmanız gerekiyor. Kimlik bilgilerinizin yanı sıra, çalışma bilgilerinizi de form alanına ekleyerek ziyaret gününü ve tarihini seçiyorsunuz. Tıpkı, diğer şubesiz dijital banka hizmetlerinde olduğu gibi TEB çalışanları sizi adresinizde ziyaret ediyorlar.

CEPTETEB; vadeli, vadesiz hesapların yanı sıra kredi kartı ve TEB ATM’lerinden para çekebileceğiniz banka kartı hizmetlerini veriyor. Aynı zamanda, ihtiyaç kredisi de çekebiliyorsunuz. CEPTETEB faiz oranı %10 civarında görünüyor.

CEPTETEB’in Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar

CEPTETEB Banka Kartı

Yurt içinde ve yurt dışında nakit taşıma ihtiyacı duymadan CEPTETEB Banka Kartı’nızı alışveriş için kullanabiliryorsunuz. TEB ATM’lerinden işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebiliyor hesaplarınız arasında para yatırıp para çekebiliyorsunuz.

CEPTETEB Kredi Kartı

CEPTETEB, şubesiz bankaların vermekte çekimser davrandığı kredi kartlarına da çözüm bulmuş. Büyük ihtiyaçlardan biri olan CEPTETEB Kredi Kartı ile size, kart özelliklerini kendiniz belirleyebileceğiniz avantajlar sağlanıyor. Ayrıca kredi kartınız için yapılacak olan kampanyaları da kendi tercihlerinize göre belirliyorsunuz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Avantajlı faiz oranlarıyla cep uygulamasından ya da internet üzerinden CEPTETEB ihtiyaç kredisine anında başvuru yapabiliyorsunuz. Yine şubeye gitmenize gerek kalmadan krediniz CEPTETEB hesabınıza aktarılıyor. Bu konuda Dosya Masrafsız CEPTETEB Kredi başlıklı detaylı bir yazı yazdık, dilerseniz okuyabilirsiniz.

CEPTETEB Hesap

Şubesiz bankacılık modellerinin en çok tercih edilme sebebi de kuşkusuz ki, faiz oranlarının yüksek olmasıdır. CEPTETEB Hesap ile en yüksek faiz oranlarıyla birikim yapabiliyorsunuz.

Hizmetle ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz. CEPTETEB’i kullanmaya başlamak veya yakından incelemek için cepteteb.com.tr adresini ziyaret ediniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir