Tekstilbank, “ICBC Türkiye” Adıyla Hizmet Verecek

Tekstilbank’ın yüzde 75.5’ini alan dünyanın en büyük bankası Çinli ICBC, ilk iş olarak Tekstilbank’ın adını değiştirecek ve ICBC Türkiye olarak hizmet vermeye başlayacak. İsim değişikliğinin kısa bir süre sonra gerçekleşeceği belirtiliyor.

Tekstilbank’ın mevcut müşterileri isim değişikliğinin ardından aldıkları hizmeti ICBC Türkiye’den alacaklar. Bankanın mevcut sitesi ve dijital bankacılık işlemleriyse değişimin ardından wwww.icbc.com.tr internet sitesi üzerinden hizmet verecek. Bankanın yeni internet sitesi şu anda kullanılamıyor fakat METU kontrolündeki nic.tr üzerinden “Industrial and Commercial Bank of China Limited” adına alan adının tescil edildiği görülüyor.

Kısa zaman önce şubelerini ve hizmetlerini büyütebilmek adına personel alımları yapacağını paylaştığımız ICBC Bank’ın ayrıca basında çıkan haberlerde yer aldığı gibi HSBC Bank şubelerine talip olmadığı belirtiliyor.

Yakın zamanda adının değişmesine istinaden diğer ülkelerdeki bankacılık ürünlerini Türkiye’ye de uyarlayacağını düşündüğümüz ICBC Türkiye‘nin, ürün ve hizmetlerini ortaya çıktığı anda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Gelecek incelemeleri ve haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu