Anasayfa Bankalar WebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e Ödül

WebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB’e Ödül

0

Web Marketing Association tarafından düzenlenen WebAwards yarışması yüksek standartlarla web dünyası üzerindeki en iyi sektörel web sitelerini değerlendirerek 1997 yılından beri ödüllendiriyor.

Bu yıl sonuçları açıklanan WebAwards 2015’te İş Bankası, Odeabank ve TEB ödüllendirildi.

İş Bankası özel bankacılık hizmeti Privia ile ödül alırken, Odeabank ve TEB farklı ürün web siteleriyle de ödül almaya hak kazandı.

İş Bankası Privia’ya En İyi Web Sitesi Ödülü

Privia Web Sitesi
Privia Web Sitesi

Türkiye İş Bankası‘nın özel bankacılık ürünü Privia‘nın web sitesi “En iyi Banka İnternet Sitesi” ödülünü kazandı.

İş Bankası’nın yalnızca sınırlı sayıda ve özel müşterilerine sunduğu Privia ürünleri ve ürünlere bağlı bankacılık hizmetleri hakkında bilgilerin yer aldığı privia.com.tr web sitesi Web Marketing Association tarafından düzenlenen WebAwards 2015’te “Best Bank Website” ödülüne layık görüldü.

Esnek tasarıma sahip Privia web sitesi masaüstü ve mobil tarayıcılarda görüntülenebiliyor.

Superbrands Türkiye’de en süper 9 finans ve sigortacılık markaları arasında yer alan İş Bankası’nın Privia web sitesinin dünyanın önemli iş dünyası ödül organizasyonlarından biri olan Stevie International Business Awards‘tan Bronz Stevie ödülü aldığını da hatırlatalım.

Odeabank ve Bankocard Web sitesine Ödül

Odeabank'tan Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi
Odeabank

Ülkemizin en yeni bankaları arasında yer alan Odeabank‘ın web sitesi odebank.com.tr ve Odeabank’a bağlı Bankocard web sitesi de WebAwards 2015’te ödüllendirildi.

TEB ve CEPTETEB’e Ödül

CEPTETEB Şubesiz Bankacılık
CEPTETEB

Türk Ekonomi Bankası‘nın web sitesi teb.com.tr Üstün Başarı Ödülü alırken, dijital bankacılık ürünü CEPTETEB de ödül alan web siteleri arasında yer aldı.

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile VİOP'ta hisse senedi, altın ve döviz gibi tüm yatırımları risk almadan deneyin. 100.000 lira sanal para ile risk almadan yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin