Bankalar

Yapı Kredi Tüm Kartları ‘Cüzdan’ Uygulamasında Topluyor

Yapı Kredi tarafından Worldcard müşterileri için hazırlanan dijital uygulama Cüzdan ile tüm kredi kartlarınızı tek bir yerden hızlı ve kolayca yönetebiliyorsunuz.

Bankacılık işlemlerinin son yıllarda akıllı telefon ve akıllı diğer cihazlar sayesinde dijitale kayması hepimizin hayatını daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. Eskiden şubede, ATM’de veya telefonlarda sıra beklememiz gerekirken; şimdi akıllı cihazlarımız ve bankaların sağladığı dijital uygulamalar sayesinde her şey oldukça kolay ve hızlı gerçekleşebiliyor.

Yapı Kredi’nin Cüzdan uygulaması da hayatı kolaylaştıran dijital yeniliklerden biri.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Nedir?

Yapı Kredi’nin Cüzdan uygulaması, Worldcard müşterilerinin; World kampanyalarını, son alışverişlerini, kredi kartı limit, puan ve borç durumlarını takip edebildiği bir dijital uygulama. Yapı Kredi Cüzdan, uygulama mağazalarından indirilerek kullanılabiliyor.

Kişisel finansın olmazsa olmazlarından, sürekli altını çizdiğimiz ve önemini vurguladığımız harcamaların takibi için gerçekten Yapı Kredi’nin Cüzdan uygulamasını kullanmanızı tavsiye edebilirim.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması ile Neler Yapılır?

Birazda uygulamanın ne işe yaradığını, hangi avantajları sağladığını ve uygulamayla neler yapabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması.
Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması.

Kampanya takibi. Cüzdan Uygulaması ile size en yakın üye iş yerlerinde bulunan Worldcard kampanyalarını ve kampanya detaylarını takip edebilmeniz mümkün. Aynı zamanda uygulamada yer alan Alışveriş bölümü üzerinden size en yakın alışveriş merkezlerini de bulabiliyorsunuz.

Kredi kartı bilgileri. Kredi kartı limit durumunuzu, puanlarınızı öğrenebilmeniz Cüzdan uygulamasıyla mümkün oluyor. Kredi kartınıza ait güncel borç bilgileri, son ödeme ve hesap kesim tarihlerini de uygulama üzerinden görebiliyorsunuz.

Mobil ödeme. Temassız mobil ödeme yapmanıza imkan sağlayan NFC destekli Cüzdan Uygulaması ile telefonunuza temassız özellikli POS cihazına yaklaştırarak, 50 TL ve altındaki  ödeme işlemlerinizi şifresiz yapabiliyorsunuz. 50 TL ve üzerindeki ödemeleriniz için de NFC özelliğini kullanıp, şifre girerek yine kolayca ödeme yapabilmeniz mümkün oluyor.

Yapı Kredi’nin Cüzdan uygulamasını avantajlı kıllan da tüm bu özelliklerin tek bir uygulama üzerinden kullanılarak, işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor olması. Eğer Worldcard kullanıyorsanız, avantajlı ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak Cüzdan uygulamasını da mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Yapı Kredi Cüzdan‘ı telefonunuzun uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir