Bankalar

Yapı Kredi Taksitli Nakit Avans Fırsatı

Nakit avans ihtiyacı olan ve çektiği avansı taksitli ödemek isteyen siz tüketicilere iyi bir haberimiz var. Yapı Kredi bankası masrafsız bir şekilde taksitli nakit avans sunuyor.

Bazı dönemlerde herkesin nakit paraya ihtiyaç duyabiliyor. Örneğin, sağlık ya da aklınıza gelebilecek bilumum gereksinimlerde kolayca nakit avanslar imdadımıza yetişiyor. Genelde bankalardan kredi almak zor ve uzun iştir. Özellikle 5000 TL’nin altında alacağımız ihtiyaç kredi için bir sürü belge gerekebilir fakat nakit avans çekiminde böyle kural yoktur. Kredi kartınız varsa ilgili bankanın ATM’sinden saniyeler içerisinde gereksinim duyduğunuz miktarda parayı çekebiliyoruz. Kimi zaman nakit avans hizmetlerinde bazı bankalarda kampanyalar yapıyor. Yapı Kredi’de bu bankalardan biri.

Yapı Kredi, acil para ihtiyacı olan müşterileri için taksitli nakit avans sunuyor. Üstelik bu hizmet için herhangi bir masraf talep etmiyor. Tüm Worldcard sahipleri bankanın bu ürününden istisnasız bir şekilde yararlanabiliyor.

Biraz ürünün özelliklerinden bahsedelim. Çekeceğiniz taksitli nakit avans için 9 aya kadar vade seçeneğinden yararlanıyorsunuz. Yani, 9 ay taksitli olarak nakit alabiliyorsunuz.

Çekeceğiniz her 1.000 TL için

Taksit (Vade)

Faiz Oranı Taksit Miktarı Aylık Maliyet Yıllık Maliyet

6 Ay

%2,02

178,9 TL

%2,42

%29,09

9 Ay %1,99 123,3 TL %2,39

%28,66

Yapı Kredi’nin taksitli nakit avans için sunmuş olduğu faiz oranları ve ödemeniz gereken taksit tutarları yukarıda yer almaktadır. Worldcard kullanıyorsanız, Yapı Kredi Bankası ATM’lerinden avansınızı çekebileceğiniz gibi internet şubesi aracılığıyla da çekim yapabilirsiniz.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir