Bankalar

Yapı Kredi’ye En İyi Mobil Şube Ödülü

Yapı Kredi, Stevie International Business Awards’tan ödüllerle döndü.

Yapı Kredi Bankası, dünya çapında en saygın iş dünyası ödül organizasyonlarından biri olan Stevie International Business Awards’ta 4 farklı kategoride dereceye girerek, 4 farklı kategoride ödüllendirildi.

Bankacılık alanında Yapı Kredi, Apple Watch destekli mobil uygulaması ve web sitesiyle Altın Stevie ödülü kazanırken, web sitesi kategorisinde bankacılık alanında yapikredi.com.tr ise Bronz Stevie ödülü kazandı. Ayrıca yine Finansal Hizmetler ve Arayüz Tasarımı dalında da Yapı Kredi Bronz Stevie ile ödüllendirildi.

2015 yılında Stevie International Business Awards’da Mobil Uygulamalar ve Web Sitesi kategorisinde iki Altın Stevie ödülü alan tek banka Yapı Kredi oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Yapı Kredi Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Yakup Doğan, Yapı Kredi’nin Türkiye’de ilk kez telefon bankacılığı işlemini gerçekleştirilen ve ilk kez bilgisayarlı işlemleri başlatan banka olduğunu belirterek, bankacılık alanında dijital dönüşüme öncülük etmeye devam edeceklerini ifade etti.

Superbrands Türkiye’de En Süper Markalar Arasında

Her yıl, bir önceki yılın süper markalarının açıklandığı Superbrands Türkiye‘de 2014 yılının en süper markaları arasında Yapı Kredi Bankası da yer aldı.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir