Kripto Para

CoinW CTO, Cryptocurrency Exchange’in Anormal Fiyat Dalgalanmalarından Etkilenen Kullanıcıları Tamamen Tazmin Ettiğini Doğruladı


Singapur, 2 Eylül, yakın zamanda, CoinW’de (en uzun süredir devam eden kripto para borsalarından biri) bazı kullanıcıların pozisyonlarının kaybolmasına neden olan kısa vadeli kalıcı bir sözleşme fiyatı anormalliği yaşandı. CoinW’nin CTO’su bu söze yanıt verdi; “Kısa vadeli sözleşme fiyatı anormalliğine, bulut hizmetinin hafta sonu boyunca temel alınan veri yükseltmesi neden oldu. Veri senkronizasyonu geçişinde, bazı kullanıcıların kopya alım satımı için pozisyon limiti yapılandırma fonksiyonunu senkronize edememesine ve bazı kullanıcıların pozisyonlarının sınırlandırılamamasına ve bu alım satımların anormal olmasına neden olan bir kesinti oldu. Güvenilir bir ticaret platformu olarak CoinW, etkilenen kullanıcıların kayıplarını üstleneceğini, suçlamadan kaçmayacağını ve taahhütlerinden sorumlu olacağını vaat ediyor.”

Kullanıcılar ve kripto varlıkları arasında bir bağlantı olarak kripto varlık borsalarının önemi aşikardır. Ancak, aşırı piyasa koşulları veya acil durumlar nedeniyle, herhangi bir platformda büyük veya küçük sorunlar olabilir. Bir platformun güvenilir olup olmadığını ölçmenin temel noktası, sorunları ele alırken her zaman kullanıcıların çıkarlarını ilk sıraya koyup koymadığıdır. Güvenilir ve güvenli bir ticaret platformu olarak CoinW, platformdaki aksaklıklar nedeniyle kullanıcıların uğrayacağı zararlardan sorumlu olacağını ve kullanıcıların çıkarlarını en iyi prensip olarak ele alacağını taahhüt eder.

Veri toplama işlemini hızlı bir şekilde tamamladıktan sonra, CoinW hemen takip etti ve kayıp kullanıcıları tamamen tazmin etti. 2 Eylül itibariyle platform, etkilenen kullanıcıların tazminatını %100 oranında tamamlamış ve kullanıcıların menfaatlerinin garanti altına alınmasını sağlamıştır. Kullanıcıları destekleri ve güvenleri için takdir etmek için platform, etkilenen tüm kullanıcılara koşulsuz olarak 50 USDT süper bonusu havadan dağıttı.

Kullanıcılara kötü bir deneyim yaşatan teknik geçiş planının kötü yönetimi nedeniyle, bu kazadan tamamen CoinW platformu sorumludur. Şu anda, temel veritabanı yükseltmesi tamamlandı ve gelecekteki yükseltme planı, kullanıcılar için güvenli ve istikrarlı bir platform sağlamak için optimize edilmeye devam edecek. Ayrıca CoinW, kullanıcıların çıkarlarını tam olarak korumak için bir sigorta fonu da kurmuştur. Platform hatalarından dolayı mübadeleden kaynaklanan herhangi bir kayıp olursa, platform sürekli olarak tam sorumluluk alacaktır.

Sorumluluğa ek olarak, CoinW her zaman güvenliğin borsanın en önemli önceliği olduğuna ve teknik ekibin profesyonel blok zinciri geliştirme ve bakım yeteneklerine sahip olduğuna inanır. Platform, ticaret sisteminin güvenliğini sağlamak için 100’den fazla güvenlik ve risk kontrol önlemine sahiptir; Aynı zamanda, kullanıcı fonlarının güvenliğini sağlamak için kripto varlıkları için çeşitli son teknoloji güvenlik teknolojileri geliştirmeyi taahhüt eden HyperLab kuruldu. Ayrıca uyumluluk açısından CoinW, dahili öz düzenlemeyi güçlendirirken dünya genelinde birçok ülke ve bölgede aktif olarak lisans başvurusunda bulunuyor. Şu anda, Amerika Birleşik Devletleri MSB, Singapur MAS, Kanada MSB, Litvanya Mali düzenleyici lisans, ABU Dhabi FSRA, SVGFSA ve diğer lisanslara sahiptir.

İstikrarlı güvenlik, yenilikçi ürün sistemi, kapsamlı uyumluluk, lider teknik seviye, mükemmel ekolojik yapı, iyi kullanıcı deneyimi ve küresel geliştirme stratejisinin avantajlarıyla CoinW, markanın uluslararası pazardaki konumunu sağlamlaştırmaya, küresel kullanıcılar için profesyonel hizmetler sunmaya devam etmeye çalışmaktadır. gerçek farklılaştırılmış rekabet kenarları elde edin.

Sorumluluk ve başarı el ele gider. Sorumluluk almak baskıya neden olacak ve baskı motivasyon yaratacaktır. Güçlü, sorumlu ve vizyon sahibi bir platform olarak CoinW, gelecekte kesinlikle öne çıkacak ve kripto para piyasasının yeni trendine öncülük edecek.

İletişim:
Alex Peng
Halkla İlişkiler Temsilcisi
CoinW Ltd.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir