Forex: Güncel Döviz Çifti Trendleri

USD: Boğa trendi. FED kendi istikrarına devam ettiği halde, biz bekliyoruz ki, çoğu gelişen dövizler giderek baskı altına düşecek.

GBP: Artış Trendi sürüyor. Veriler güçlü kalır ve faiz oranlarının artışı İngiltere Bankası’nın piyasa beklentileri devam ediyor, özellikle de Karni’nin çıkışından sonra. Avrupa Birliği ve İngiltere faiz oranları arasındaki farkların beklentisi tarihte maksimum seviyede bulunmaktadır. Buna rağmen, bu dövizde de riskler mevcuttur, özellikle de İskoç referandumu. Daire sektöründe halen sorunların olmasına rağmen, biz düşünüyoruz ki, hiçbir makro prudensial önlemler döviz için önemli ölçüde olumsuz etkilemez.

EUR: Ilımlı ayı trendi. Faiz oranlarının azalmasından sonra, biz düşünüyoruz ki, EUR / USD çiftinin umutları, reel faiz oranlarının kısa vadeli ayırıcı evrimi ile belirlenecek.

JPY: İniş trendi. Japonya’nın cari defisitinin devam eden bozulma hali Amerika değerli kağıtlarının karlılık üzere perspektifleri ile birlikte USD / JPY çifti için artış sağlayacak.

CHF: Ayı konumunda nötrdür. EUR / CHF çifti görünüyor ki, bir sınıfta kısa vadede kalıyor, İsviçre ekonomik perspektifinin mükemmel artışı IMB’nin “güvercin” fokusunu 1,20 seviyesinde düşük insiyatifiyle devam ediyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu