Ekonomi

Türkiye’nin eTicaret devleri Bakü’de

Türkiye’nin önde gelen elektronik ticaret sitelerinin temsilcileri 7 Haziran’da Bakü’de düzenlenen bir günlük Master Class‘da konuşma yaparak, Azerbaycan’da e-ticaret için profesyonel görüşlerini aktaracaklar.

Central Business School (CBS) nezdinde yapılacak olan eTicaret Master Class, Digitera şirketi tarafından düzenleniyor. Azerbaycan’da elektronik ticaret alanında oluşan ilgi ve e-ticaretin Azerbaycan pazarı için önemli bir alan olmasının dikkate alındığı belirtiliyor.

Sahibinden.com, Markafoni.com, Doğan Online, Evmanya.com, Akakce.com, KobiMaster gibi büyük ticaret platformalarının uzmanları, Azerbaycan’ın Bakü şehrinde bu alanda çalışan ve kariyer yapmak isteyenlerle deneyim ve bilgilerini paylaşacak.

Programda Azerbaycan’dan Reşat Cemal ve Elşad Yusifli‘de konuşma yapacaklar. Spot.az’ın e-ticaret siteleri için vazgeçilmez olan Retargeting adlı ürününü Master Class’da tanıtması bekleniyor. E-ticaret alanı üzerindeki gerçek ve zengin deneyimleri birinci kişilerden dinlemek ve geniş iş ağları kazanmak isteyen herkes E-ticaret Master Class‘da yer alabilir.

E-ticaret Master Class etkinliğinin konuları:

E-Ticarete Genel Bakış
E-Ticarette iş modelleri
E-Ticarette marka konumlandırılması
E-Ticarette Lojistik ve operasyon yönetimi
E-Ticarette iş planının kurulması
E-Ticarette müşteri deneyimi yaratmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu