Ekonomi

YapıKredi’den Şubesiz Bankacılık: NUVO

YapıKredi Bankası Nuvo’yu tanıttı. Şubesiz bankacılık yaygınlaşıyor! Nuvo’yu yakından tanıyalım, başvuru için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Nuvo Vadeli Mevduat Hesabı
İster Türk Lirası ister yabancı para cinsinden birikimlerini faiz oranı değişikliklerinden etkilenmeden; sabit getirisi olan bir yatırıma yönlendirmek istersen, sana sunduğumuz uygun faiz oranları ile kendine bir vadeli mevduat hesabı açtırabilirsin. Üstelik öğrenciysen, birikimin her ay yeni para faizi üzerinden değerlendirilir.

Nuvo kullanıcısı olduğunda istersen 1-12 ay arası vadelerle açtığın ve vade bitiminde aksi belirtilmediği takdirde otomatik olarak yenilenen Aylık Vadeli mevduatlardan yararlanabilirsin. Ayrıca senin belirlediğin aralıklarla faiz ödemeleri bulunan Düzenli Gelir Mevduatları’ndan veya 1 ilâ 30 gün içinde değişen vadelerle faiz ödemelerinde bulunulan Kırık Vadeli Mevduatlardan da faydalanabilirsin.

Nuvo mobil, Nuvo internet şubesi ve Nuvo kullanıcılarımıza özel Çağrı Merkezimizden dilediğiniz zaman faydalanabilirsin. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan Yapı Kredi ATM’leri ve diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat boyunca hesabına ulaşabilirsin.

Nuvo Esnek Hesap
Hesabında para mı yok? Fatura ödemelerinin tarihlerini mi unuttun? Hiç sorun değil! Nuvo müşterisi olduğunda Esnek Hesap, hesabında para olmasa bile kredi limitin dahilinde acil nakit, ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarında her an yanında!

Esnek Hesap limitinle, hesabında para olmasa bile;

1. Doğrudan nakit para çekebilirsin.
2. Faturaların için otomatik ödeme talimatı verdiğinde, kredi limitinden ödeme yapabilirsin.
3. Nuvo banka kartınla alışveriş yapmaya devam edebilirsin.
Ayrıca Esnek Hesap limitinle, kullanılan gün ve tutar üzerinden hesaplanan faiz tutarını aylık veya üç aylık ödeme imkanı ile kullanabilirsin.

Nuvo Çalışan Hesap

Bankacılık işlemlerini takip etmekte zorluk mu çekiyorsun, gün boyu hesabına birçok kez nakit girişi ve çıkışı mı oluyor? Çalışan hesap tam sana göre!

Üstelik Nuvo müşterisi olanlara hesap alt limiti 500 TL!

Çalışan Hesap senin için;

1. Vadesiz hesabındaki parayı yatırım fonu alarak değerlendirecek.
2. Tüm talimatlı kredi kartı, fatura ve düzenli ödemelerini (kira, taksit vb.) ve diğer tüm bankacılık işlemlerini, otomatik olarak yeterli miktarda fon bozumu yaparak gününde ödeyecek.
3. Aynı zamanda gerektiği anda nakit ihtiyacını da karşılayacak. (Yapı Kredi ATM’leri dışında diğer banka ATM’lerinde hesap bakiyesi, Nakit Bakiye, Çalışan Hesap Fon Bakiyesi varsa Kullanılabilir Kredi Mevduat Limitinin toplamı olarak görüntülenecektir.)
Nuvo müşterileri için 500 TL olarak güncellenmiştir.

Nuvo TLcard
Nuvo TLcard yurt içinde ve dışında, internette 3D güvenlik uygulanan tüm alışveriş sitelerinde! Üstelik tüm alışverişlerinde, puan üstüne puan hediye!

Nuvo TLcard, yurt içinde ve yurt dışındaki ATM’lerden yapılan para çekme işlemlerinde ve Visa/Maestro amblemli işyerlerindeki alışverişlerde kullanılan tutarı, Nuvo TLcard’ının bağlı olduğu vadesiz hesabın bakiyesinden düşer.

Nuvo TLcard, internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken de kullanılabilir. Üstelik alışveriş yapılan internet sitelerinin World Üye İşyeri olması durumunda, yapılan alışverişlerden puan kazanmaya devam edilir.

Nuvo TLcard ile mağazaya gitmeye gerek kalmadan internetten hızlı ve güvenli şekilde işlem yapabilirsin. Üstelik alışveriş yaptığın internet sitesinin World Üye İşyeri olması durumunda, alışverişlerinden puan kazanırsın! Nasıl mı?

Nuvo TLcard’ını internette 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanabilirsin. İşlemini başarı ile tamamlamak için ödeme sayfasında 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) seçeneğini işaretlemeyi unutma!

YapıKredi Nuvo Kredi Kartları

Alışverişlerinde bol puan, sana özel ayrıcalıklar ve kampanyalarla Play Kart tam sana göre! Play kartınla Nuvo müşterisi olduktan sonra sadece sana özel ayrıcalık ve kampanyalardan yararlanabilir, sevdiğin markalardan yaptığın alışverişlerde bol bol puan kazanabilirsin. Ayrıca Play kart başvurun onaylanır onaylanmaz, Turkcell 20 TL’lik ekstra konuşma paketi de Nuvo müşterilerine hediye! Nuvo’da World Gold kart ile fırsatlarla dolu bir dünya senin önünde! 20 yıldır Türkiye’nin her yerinde ve herkese en çok kazandıran kartı World, Nuvo müşterilerimizin de hizmetinde! Özel taksit ve kampanya imkanlarıyla kulvarındaki tek kart olan World ayrıca The Banker’ın dünyanın en değerli 10 kredi kartı arasında değerlendiriliyor. Yaygın World Üye İşyerleri’nde Nuvo müşterilerimiz, özel taksit ve kampanya ayrıcalıklarından yararlanabilir, World Gold ile yapılan tüm alışverişler ve bankacılık işlemlerinde Worldpuan kazanıp, diledikleri gibi harcayabilirler.

Nuvo’dan Fon Seçenekleri

Yapı Kredi fonları içerisinden senin için seçtiğimiz fonlar ile kazançta sınır yok. Birikimlerini doğru değerlendirip, yatırımlarına değer katmak isteyenlerden misin? Yapı Kredi yatırım fonları ile birikimlerini getiri beklentine göre değerlendirebilirsin. Küçük tasarruflarınla bile büyük yatırımcıların sahip olduğu yatırım avantajlarını elde etmek için Nuvo’da fon dünyasına hoş geldin!

Senin için seçtiğimiz B Tipi Fonlar;

YFBL5: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. B Tipi Şemsiye Fonu’na bağlı Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Alt Fonu (9.Alt Fon)

YFBL1: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Likit Alt Fonu (12. Alt Fon)

YFBD2: Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. B Tipi Şemsiye Fonu’na Bağlı Büyüme Amaçlı Değişken Alt Fonu (6. Alt Fon)

YapıKredi Nuvo hakkında bilgi almak veya Nuvo’ya başvurmak için bu bağlantıyı kullanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu