3 Ay 8 Günde Zengin Olmanın Sırları

14.10.2021

Zengin olmak istiyorum diyenler vardır. “Nasıl zengin olunur?” sorusunun cevabı da aslında basit. Bir insanın sıfırdan zengin olabilmesi için şansının iyi olması gerekir. Elbette, sadece şans işi değildir zengin olmak. Bir insan, kendini eğiterek ve önüne çıkan fırsatları akıllıca kullanarak da kolayca zengin olabilir.

Kendini eğiten ve karşısına çıkan fırsatları aklıyla kullanıp, zengin olmuş bir çok insanın hayat hikayesi hala ulaşılabilir durumda. İnsan zengin olmak adına eğitimlerine başlarken, her zaman söylediğimiz gibi kendini iyi hissettiği işi yapmalı ve bu işinde kendini geliştirmelidir.

Son zamanlarda internet kullanımının artışıyla birlikte, internet girişimleri de büyük hız kazandı. Haliyle, internette ilkleri yapanlarda zenginliğe adım adım yaklaştı. Bu alanlardan biri olan e-ticarette büyük bir başarı yakalayan Emre Aygün, e-ticaret üzerinde yaşadığı deneyimlerinden oluşan bir kitap yazmış. Kitabın adı “98 Günde Nasıl Zengin Olunur”. Emre Aygün, bu kitabında e-ticarette nasıl başarılı olunabileceğini anlatıyor.

E-ticaretle ilgileniyorsanız Emre Aygün’ün 98 Günde Nasıl Zengin Olunur adlı kitabını mutlaka okumanızı tavsiye ederim.

Emre Aygün Kimdir?

1997 yılında lise eğitimi tamamlayan Emre Aygün, İstanbul, Mecidiyeköy’de bir bilgisayar teknik servisinde çalışmaya başlamış, çeşitli eğitim kurslarına katılarak bilgisayar, bilişim ve internet teknolojileri üzerine eğitimler almıştır. Petafoni.com isimli e-ticaret sitesinin de sahibi olan Emre Aygün, çeşitli e-ticaret firmalarında da danışmanlık yapmaktadır.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Zengin olmak günümüzde kolay bir iş değil. Bu tarz çeşitli kitaplarla insanın kendisini eğitmesi gerekiyor. Özellikle internet dünyası veya e-ticaret konusunda kendisini yetiştirmek isteyenler bu kitabı okuyabilirler.