Aracı Kurumlarda Müşteri Hizmetleri Tarih Oluyor

13.10.2021

Türkiye’de son 1 yılda 20 milyar dolar yatırım yapılan Fintech teknolojilerinden bir yenisi geçtiğimiz günlerde InvestAZ‘den geldi.

Uzun yıllardır sermaye piyasalarında hizmet veren InvestAZ, yatırımcılarına sermaye piyasalarında yaptıkları işlemlerde kolaylık ve hız sağlamak için InvestOR yatırımcı ekranında otomatik para transferi özelliğini hayata geçirdi.

Hızlı İşlem İmkanı

InvestOR işlem platformuna getirilen bu özellik ile yatırımcılar artık Forex, Hisse Senedi ve VIOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası) gibi yatırım işlemlerinde, aracı kuruma talimat vermek zorunda kalmadan, banka hesaplarından yatırım hesaplarına online para transferi yapabilecek.

Otomatik para transferi yeniliğinin bir diğer önemli özelliği ise yatırımcılara maksimum hız kazandırması. Anlık piyasa fırsatlarını görüp işlem yapmak isteyen yatırımcılar, müşteri temsilcisine yazılı talimat hazırlama ve telefonda uzun süre bekleme gibi sorunlarla karşılaşmadan işlemlerini yapabilecek.

An itibariyle hem masaüstü hem de mobil cihazlardan kullanılabilen uygulama, yatırımcılara Türkiye’nin öncü bankalarından yatırım hesabına 7×24 transfer imkanı sunuyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.