Emlak

Cennet Koyu’nda Konutların Aidatı 12.000TL!

Bodrum‘da Göltürkbükü Cennet Koyu‘nda Astaş Holding tarafından yapılan The Residences at Mandarin Oriental projesinden ev alan Cem Yılmaz‘a aidat tutarı fazla gelince site yönetimi ile tartışmış. Haberi TV8‘de Aramızda Kalsın adlı programdan zaplama yaparken gördüm.

The Residences at Mandarin Oriental - Cennet Koyu
The Residences at Mandarin Oriental – Cennet Koyu

Bu arada iddialara göre aidat tutarı 12 bin TL tutarındaymış. Aynı şekilde Acun Ilıcalı, Mesut Özil’in de bu projeden konut aldığı biliniyor. İşin magazinsel kısmı bizi ilgilendirmez, ben Cennet Koyu Villaları’ndan biraz bahsetmek istiyorum.

The Residences at Mandarin Oriental
The Residences at Mandarin Oriental

Astaş Holding’in Bodrum’da ilk projesi olan Mandarin Oriental’de 102 odalı bir otel, 98 villa ve 116 daireli bir rezidans bulunuyor. Projenin Haziran ayında tamamlanacağı belirtilmiş ve proje şu anda bitmiş. Az öncede söylediğim gibi ortalama konut fiyatları 4 milyon Euro civarındaymış. Görüntüleri ise görsellerde gördüğünüz gibi.

Bir Yorum

  1. Cennet Koyu Bodrum’un en güzel yerlerinden biri. Fiyatlar çok fahiş. Ben milyoner olsam dahi aidatı 12 bin tl olan konutta oturmam. O kadar para ne için verilebilir? Kendine kocaman arazide aynı luksluge sahip bir ev yaptırırsın site içinde falanda olmaz en fazla bu olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu