Dekoratif Fikirler: Bulut Şeklinde Lamba

14.10.2021

Emlak kategorimiz altında, hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz için dekoratif fikirler konulu bir yayın daha açtık. Bu kategoride özellikle benim ilgimi çeken fikirleri sizlere ulaştırmaya çalışacağım. İlk olarak bulut şeklinde bir lamba tasarımı karşıma çıktı ve bunu sizlere göstermeden geçmek istemedim. Richard Clarkson isimli tasarımcı bulut şeklinde bir lamba ortaya çıkarmış. Oldukça göz alıcı olan bu lamba tasarımını görür görmez içim ferahladı.

Lamba Tasarımları

Lamba Tasarımları

Bu lambanın ilginçliği yalnızca tasarımında değil. Aynı zamanda muhteşem bir tasarımı olan bu lamba yerleşik bir hoparlör sistemine sahip ve Bluetooth üzerinden müzik yayını yapabiliyor.

Lamba Tasarımları

Lamba Tasarımları

Bulut tasarımlı bu lambaya tasarlayıcısı tarafından bir sürü özellik eklenmiş. Bunlardan bir diğeri ise, lambanın algı ve duyuları aşan eşsiz yıldırım ve gök gürültüsü gösteri sunmak için hareket sensörleri kullanıyor olması. Lamba, görünüm, eğlence hem de bir fırtına bulutu taklit etmek için tasarlanmış.

Lamba Tasarımları

Lamba Tasarımları

Lambanın; gece, gündüz, gök gürültüsü, sakin bulutlu hava gibi alternatif modları da bulunuyor. Aynı şekilde ışık zevkleri de kullanıcı isteklerine göre düzenlenmiş. Yağmurlu havaları seven herkesin bir tane edinmesi gereken eşsiz bir tasarım olduğunu düşünüyorum.

Lamba Tasarımları

Lamba Tasarımları

Lambanın nasıl çalıştığını görebilmek için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.