İstanbul Beylikdüzü’de Yeni Konut Projeleri

14.10.2021

İstanbul’un gecekondulaşma oranı en az olan ilçelerinden Beylikdüzü, 2015’in başlarına doğru yeni konut projeleriyle göz dolduruyor. Sizler için İstanbul’un batı ilçelerinden biri olan Beylikdüzü konut projeleri hakkında bir liste oluşturduk.

Aşağıda İstanbul Beylikdüzü’de gerçekleşecek üç yeni konut projesini görebilirsiniz.

EMS 111 Residence Beylikdüzü

EMS Yapı tarafından hazırlanan konut projesi EMS 111 Residence, 7750 m2 alana inşa edilecek. Toplam 80 konut bulunacak olan proje Ekim 2015’de teslim edilecek. İstanbul Beylikdüzü’de gerçekleşecek konut projesi için EMS Yapı ev sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme fırsatları da sunuyor.

EMS Yapı, EMS 111 Residence sahipleri için özel olarak son teknolojileri kullandığı projesinde tüm dairelere güneş panelleri aracılığıyla doğa dostu bir yaşam sunarken, enerji tasarrufu da dağlayacak. Bu konut projesi E-5’e 500 metre uzaklıkta ve merkezi bir konumda bulunacak.

EMS Yapı İstanbul Beylikdüzü’de 80 sayıda 1+1+1 dairenin konumlanacağı EMS 111 Residence konut projesinde; 85 m2, 86 m2, 89 m2, 90 m2 ve 91 m2 alana sahip 5 farklı türde daire seçeneklerini satışa sunacak.

Botanica İstanbul Beylikdüzü

Mutlu İnşaat ve AK Proje tarafından İstanbul Beylikdüzü’de hayata geçirilecek olan Botanica konut projesi, 522 adet konuttan meydana gelecek. Konumu ise Beylikdüzü Marmara Park AVM’nin tam karşısında bulunuyor. 13 Aralık’ta satışa başlanması beklenen Botanica İstanbul projesinde metrekare fiyatları 2 bin 800 TL olarak belirtiliyor.

Yedi blok olarak tasarlanan Botanica İstanbul; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 oda sayısına sahip dört farklı daire tipini satışa çıkaracak. Toplamda 28 bin metrekarelik alanda kurulacak olan projenin Aralık 2016’da teslim edilmesi bekleniyor.

Maketinin hazır olduğu belirtilen Botanica İstanbul konut projesi, Beylikdüzü’de yeni sakinlerini satış ofislerinde bekliyor olacak.

Ayışığı Vadi Evleri Beylikdüzü

Ayışığı Vadi Evleri’nde, sağlık bir hayat için gerekli her şey, evinizin hemen yanı başında olacak. Fitnes, yürüyüş, tenis ya da yüzme… Ailenizle, çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla her an, vakit kaybetmeden, uzaklara gitmeden en lüks olanaklarla spor yapmanın tadını çıkarabileceksiniz.

İstanbul Beylikdüzü’de hayata geçirilecek olan Ayışığı Vadi Evleri; 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde üç farklı daire seçeneği sunuyor. Demir İnşaat tarafından yapılacak konut projesi; içerisinde marketten, güzellik salonlarına kadar her şeyi barındıracak. Ayışığı Vadi Evleri projesiyle ilgili detaylı bilgileri Demir İnşaat’ın satış ofislerinden alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.