İlluminati Tarafından Öldürülen 10 Ünlü

14.10.2021

Filmler, Tv Şovları, bilgisayar oyunları ve neredeyse tüm popüler kültürün içinde olan bir örgütten söz ediyorlar. Adını duymayan kalmadı! Herkes bu örgüte illuminati diyor. İlluminati‘nin, popüler kültürü yönettiği ve neredeyse tüm dünya şirketlerini dahi etkileyebildiğinden bahsediliyor. Günümüzde illuminatiyi herkes tarafından bilinir kılan şeyse, en az kendi gibi dünya yıldızlarının bu örgüte üye olduğu iddiaları. Aslına bakarsanız bu söylentilere maruz kalan ünlüler; giyimleri, taşıdıkları semboller, dövmeler ve sözleriyle durumu sanki destekliyorlar, dip not olarak inkar da etmiyorlar.

Bu örgütün birçok ünlünün yanı sıra siyasetçileri, Prenses Diana’yı bile öldürdüğü iddia edildi zamanında. Her ünlünün ölümünün ardından sayfalar dolusu teoriler yazanlar bile vardı. Bu teoriler kesinlikle saçma olabilir ama illuminati ile ilişkilendirilip, çok ses getirdikleri de kuşkusuz. İddia edilen bu teorilere bakalım:

1. Michael Jackson

Michael Jackson - Fotoğraf: huffingtonpost.com

Michael Jackson – Fotoğraf: huffingtonpost.com

İlluminati’ye karşı konuşmaya başlayan ilk ünlülerden biriydi. Onların müzik endüstrisini nasıl kontrol ettiklerini anlatmaya başladı. Özellikle buna karşı bir şarkı bile bestelemişti. Kendisine sübyancılık etiketini yapıştırlarını belirtti ve bunun bir komplo olduğunu iddia etti. Haziran 2009 tarihinde, Jackson evinde belirgin aşırı dozda uyuşturucudan ölü bulundu çünkü onun bu sözleri ölümüne neden olabilir.

2. Philip Seymour Hoffman

Philip Seymour Hoffman - Fotoğraf: Slate.com

Philip Seymour Hoffman – Fotoğraf: Slate.com

Birçok aktör gibi Philip Seymour Hoffman’da New York’ta kendi evinde aşırı dozdan uyuşturucu sebebiyle ölü bulunmuştu. Açlık Oyunları filmlerinde ‘Capitol’e karşı isyanın lideri olarak oynamıştı. Oynadığı sahnelerde ona karşı birçok mesaj verildiği speküle ediliyordu. En son, illuminati’ye üstü kapalı bir şekilde karşı koydu. Gençlere alkolün kötü olduğu mesajlarını veriyordu. Sonunda, kendi apartman dairesinde alkol ve uyuşturucudan ölü bulundu.

3. Aaliyah

Aaliyah - Fotoğraf: singersroom.com

Aaliyah – Fotoğraf: singersroom.com

Müzik kariyerinle kısa zamanda inanılmaz bir başarı yakalamıştı. Herkes onun geleceğini çok parlak görürken R&B şarkıcısı Aaliyah, 22 yaşında bir uçak kazasında öldü. İlluminati fanatikleri siyahi şarkıcının, kurban edildiğini düşünüyorlar. Sebebiyse, kendi gibi siyahi aynı zamanda örgüte yakınlığı ile bilinen Beyonce’e rakip olmasıydı. Aaliyah’ın ölümünün ardından Beyonce’nin önünde yükselişi için hiçbir engel kalmamıştı. İşte Beyonce şimdi bir star!

4. Brittany Murphy

Brittany Murphy - Fotoğraf: geeksandcleats.com

Brittany Murphy – Fotoğraf: geeksandcleats.com

Hollywood filmlerinde rol olarak kısa zamanda başarıyı yakalamıştı. Aniden çöktü ve esrarengiz koşullar altında öldü. Otopsi raporunda zatürre hastalığı için kullandığı ilaçlardan öldüğü belirtildi fakat, birkaç ay sonra aldığı ilaçlar incelendiğinde, bunlara sonradan eklenmiş bir çeşit zehir olduğu ortaya çıktı. İlluminati teorisyenleri bu ölümün bilerek yapıldığını düşünüyor.

5. Whitney Houston

Whitney Houston - Fotoğraf: uptownmagazine.com

Whitney Houston – Fotoğraf: uptownmagazine.com

Aşırı dozda uyuşturucu: Birçok nedene şaşırmıyoruz fakat Whitney Houston’ın ölümü büyük bir şok oldu. Houston ölümünden önce uzun yıllar uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele etmişti. Herkes uyuşturucuyu bıraktığını düşünürken o, esrarengiz bir şekilde otel odasında ölü bulundu. Örgütün varlığına inan herkes Houston’ın kurban edildiğini düşünüyor.

Diğer 5 ünlüyü görebilmek için 2. sayfaya geçebilirsiniz…

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  bir çok zamandır illuminatiyi araştırıyorum daha bir çocuğum ama anlayabiliyorum bir Michael Jackson hayranıyım ve fark ettim ki illu’nun renklerinden en önemlisi beyaz bütün renkleri barındırıyor ve kendi ten renkleride beyaz illu’da siyahi biri yok her ünlüyü 27 yaşında davet ediyorlar tabi 27 yaşında ünlüyse yani bir star ve şarkılarının hepsi hit oluyorsa Michael Jackson 5 yaşından beri ünlü ve illu kendine çağırdı siyahlar hep vitiligo hastalığına yakalanıyor bu hastalık cildi beyaza dönüştürüyor ve bazı şarkıcılar şarkılarında mesaj barındırıyorlar illu’ya diss şarkısı atıyorlar mesala mj they don’t care abaut us şarkısının brezilye versiyonunda duvardaki gözün önünde bir mesaj veriyor ve bir röportajında bazı şeyleri söylediğinde yanına güvenliği gelip bir şey söylüyor ve olmaz çok fazla konuştum diyor bu söylediği şey ise şöyle
  spiker:size neden iftra atıyorlar
  mj: bu bir komplo
  spiker: nasıl yani biri size komplomu hazırlamış
  güvenlik mj’in yanına gelip bir şeyler söyler ve
  mj:olamaz çok fazla konuştum başka bir şey söyeleyemem

  sadece paylaşmak istedim belki ciddiye almayabilirsiniz 11yaşındayım çünkü ama daha fazla kanıtta var

 2. Fuat CAKMAK dedi ki:

  Ben bile tıkladım geldim okudum :)

  1. Berk Bolat dedi ki:

   Demek ki hakikaten ilgi çekiyor yazı :)

 3. Mehmet dedi ki:

  Herşey tamamda bu yazının burada ne işi var mesela? Hep önerilerde çıkıyor neden niçin yazıldı siteyle ne ilgisi var çözemiyorum her seferindede giriyorum kimse birşey de yazmıyor yazı aslında yok da ben mi görüyorum

  1. ekonomist.co dedi ki:

   Merhaba, yazı aslında var ve neden yazıldığı konusunda da fikir sahibi değiliz. Derin düşününce mutlaka ekonomiyle bir ilgisi vardır diyoruz.

  2. Levent dedi ki:

   Ben söyleyeyim iyi trafik çekiyorda ondan yazılıyor. Bizim insanlarımız meraklı böyle şeylere bu işi yaptığım halde bende tıkladım geldim. Ekonomiyle ilgisi falan yok diyemiyor bunu yazan kişi.

 4. cizser dedi ki:

  Bizim millet illuminati üçgen, dörtgen, paralel devlet diye diye yakında matematik profesörü olacak.