İlluminati Tarafından Öldürülen 10 Ünlü

14.10.2021

6. Kurt Cobain

Kurt Cobain - Fotoğraf: nbcnews.com

Kurt Cobain – Fotoğraf: nbcnews.com

Nirvana solisti Kurt Cobain’in zihin kontrol deneyleri ve bu tarz çalışmalar için, örgüt tarafından kullanıldığı iddia edilir. Cobain, örgütün isteğini kabul etmedi ve ne yazık ki artık onlar için bir tehdit özelliği taşıyordu. 1994 tarihinde 6 gün kendisinden bir haber alınamamıştı. 6 gün sonra evinde ölü bulundu. Pompalı tüfekle kendini vurmuş ve ardında bir de mektup bırakmıştı.

7. Amy Winehouse

Amy Winehouse - Fotoğraf: independent.co.uk

Amy Winehouse – Fotoğraf: independent.co.uk

Ünlü olduktan sonra uyuşturucu, alkol batağına düşmüş ve bununla uzun süre mücadele vermişti. Hatta ölümünden gün önce vahim bir halde kendinde olmayarak zorla sahneye çıkarılmış ve konser vermesi istenmişti. Sonuç olarak 2011 yılında aşırı doz uyuşturucu ve alkolden ölü bulundu. Aynı yıl MTV Müzik Ödülleri’nde fotoğrafı bir üçgenin içine koyularak anıldı.

8. John Lennon

John Lennon - Fotoğraf: AP Photo

John Lennon – Fotoğraf: AP Photo

The Beatles müzik grubunun üyelerinden biriydi. John Lennon, 8 Aralık 1980 yılında Mark David Chapman isimli bir katil tarafından öldürüldü. Katil, The Beatles fanıydı ve John Lennon’u öldürmeden önce ona bir de albüm imzalatmıştı. Lennon’un, barış yanlısı olması ve her zaman barış mesajları vermesi insanları mıknatıs gibi ona doğru çekiyordu. Bir İngiliz olmasına rağmen ABD’de yaşaması, Nixon yönetimi tarafından ulasal bir tehlike olarak hedef gösterilmişti. Sonuç olarak onun ölümünün örgütün emriyle gerçekleştirildiği belirtiliyor.

9. Anna Nicole Smith

Anna Nicole Smith - Fotoğraf: scotthyderlaw.com

Anna Nicole Smith – Fotoğraf: scotthyderlaw.com

Anna Nicole Smith, kısa ve bir o kadar da çalkantılı trajedik hayatının ardından aşırı dozda uyuşturucudan ölü bulundu. İlluminati teorisyenleri onun örgütün ritüel kurbanlarından biri olduğunu düşünüyor.

10. Cory Monteith

Cory Monteith - Fotoğraf: billboard.com

Cory Monteith – Fotoğraf: billboard.com

The Glee dizisinin yıldızlarından Cory Monteith, uzun yıllar uyuşturucu tedavisi gördükten sonra arındığını ve temiz olduğunu açıklamıştı. Bunun yanı sıra gençlere uyuşturucunun nedenli kötü bir madde olduğunu ve kesinlikle uzak durulması gerektiği mesajlarını veriyordu. 13 Temmuz 2013 tarinde bir otel odasında aşırı dozdan ölü bulundu. İlluminati bekçileri onun ritüel bir kurban olduğunu iddia ediyor.

YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  bir çok zamandır illuminatiyi araştırıyorum daha bir çocuğum ama anlayabiliyorum bir Michael Jackson hayranıyım ve fark ettim ki illu’nun renklerinden en önemlisi beyaz bütün renkleri barındırıyor ve kendi ten renkleride beyaz illu’da siyahi biri yok her ünlüyü 27 yaşında davet ediyorlar tabi 27 yaşında ünlüyse yani bir star ve şarkılarının hepsi hit oluyorsa Michael Jackson 5 yaşından beri ünlü ve illu kendine çağırdı siyahlar hep vitiligo hastalığına yakalanıyor bu hastalık cildi beyaza dönüştürüyor ve bazı şarkıcılar şarkılarında mesaj barındırıyorlar illu’ya diss şarkısı atıyorlar mesala mj they don’t care abaut us şarkısının brezilye versiyonunda duvardaki gözün önünde bir mesaj veriyor ve bir röportajında bazı şeyleri söylediğinde yanına güvenliği gelip bir şey söylüyor ve olmaz çok fazla konuştum diyor bu söylediği şey ise şöyle
  spiker:size neden iftra atıyorlar
  mj: bu bir komplo
  spiker: nasıl yani biri size komplomu hazırlamış
  güvenlik mj’in yanına gelip bir şeyler söyler ve
  mj:olamaz çok fazla konuştum başka bir şey söyeleyemem

  sadece paylaşmak istedim belki ciddiye almayabilirsiniz 11yaşındayım çünkü ama daha fazla kanıtta var

 2. Fuat CAKMAK dedi ki:

  Ben bile tıkladım geldim okudum :)

  1. Berk Bolat dedi ki:

   Demek ki hakikaten ilgi çekiyor yazı :)

 3. Mehmet dedi ki:

  Herşey tamamda bu yazının burada ne işi var mesela? Hep önerilerde çıkıyor neden niçin yazıldı siteyle ne ilgisi var çözemiyorum her seferindede giriyorum kimse birşey de yazmıyor yazı aslında yok da ben mi görüyorum

  1. ekonomist.co dedi ki:

   Merhaba, yazı aslında var ve neden yazıldığı konusunda da fikir sahibi değiliz. Derin düşününce mutlaka ekonomiyle bir ilgisi vardır diyoruz.

  2. Levent dedi ki:

   Ben söyleyeyim iyi trafik çekiyorda ondan yazılıyor. Bizim insanlarımız meraklı böyle şeylere bu işi yaptığım halde bende tıkladım geldim. Ekonomiyle ilgisi falan yok diyemiyor bunu yazan kişi.

 4. cizser dedi ki:

  Bizim millet illuminati üçgen, dörtgen, paralel devlet diye diye yakında matematik profesörü olacak.