Anasayfa Blog NBC ile Ortaklık Sona Erdi, Yeni NTV.com.tr Yayında

NBC ile Ortaklık Sona Erdi, Yeni NTV.com.tr Yayında

1

Geçtiğimiz yılın Şubat ayında MSNBC’de bulunan hisselerini tamamen NBC’ye satan Microsoft’un satışından NTV’de etkilenmiş ve yeni kararlarla yola devam etmek zorunda kalmıştı.

İlk olarak alan adından MSNBC ismini kaldıran NTV, yoluna ntv.com.tr ile devam etmeye karar vermişti. Cumhurbaşkanlığı seçimlerimde de canlı sonuçları secim.ntv.com.tr üzerinden vermeye başlayan NTV, bugün tamamen haber sitesinin adresini değiştirerek okuyucularını yeni alan adına yönlendirmeye başladı.

Yeni haber sitesinde de kendi görünüm dokularını tasarımda yansıtan NTV, bundan böyle yeni adresi üzerinden haberlerini ulaştıracak.

Geçen yıl Şubat ayında NBC ve Microsoft ortaklığında kurulan MSNBC haber sitesindeki hisselerini 300 milyon dolara NBC’ye devreden Microsoft bu haber sitesi üzerindeki ortaklığını bitirme kararı almıştı. 1999 yılından bu yana ntvmsnbc.com üzerinden çevrimiçi haber yayını yapan NTV ise haliyle bu durumdan nasibi almış ve alan adını değiştirmek için çalışmalarına başlamıştı.

Yatırım İşlemlerine Başlayın

Ücretsiz Yatırım Simülatörü ile VİOP'ta hisse senedi, altın ve döviz gibi tüm yatırımları risk almadan deneyin. 100.000 lira sanal para ile risk almadan yatırım yapmayı öğrenin. Yatırım Simülatörünü bugün deneyin >>

1 Yorum

Yorum ekle

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin