Yılbaşında İzleyebileceğiniz En İyi 5 Film

14.10.2021

Günümüzde yılbaşı kutlamaları genellikle dışarıda çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Benim gibi bazı insanlar var ki, dışarıda kutlanan bu etkinleri pek sevmiyor. Yeni yılı ya evinde tek başına, ailesiyle ya da yakın arkadaşlarıyla kutlamayı düşünüyor. Hatta bu kutlamaktan ziyade bir tatil, dinlenme gibi de düşünülebilir.

Yeni yıla evinizde girecekseniz, planlarınızı hazırlayın ve bu planların arasına gece geç saatlere kadar izleyebileceğiniz yılbaşı temalı filmleri de ekleyin. Aşağıda yılbaşında izleyebileceğiniz yeni yıl temalı 5 filmin listesini bulabilirsiniz. Keyifle izleyin.

1. Evde Tek Başına (Home Alone)

Evde Tek Başına

Evde Tek Başına

Evde Tek Başına filmini hatırlarsınız, diğer seçtiğim filmler gibi bu filmde de yılbaşı öğeleri bulunuyor. Defalarca kez izlesem de sıkılmayacağım ender filmlerden birisi. Konusunu bilmeyenler ya da unutanlar için hatırlatayım; Kevin, ailesi Fransa’ya tatile giderken yanlışlıkla evde unutulur. Yalnız kaldığını farkettiği anda, evini de hırsızlara karşı korumak zorunda kalacağını anlar. İki çılgın hırsız Harry ve Marv’ın niyeti, Kevin’in mahallesindeki tüm evleri soymaktır. Kevin’in evinin kolay lokma olmayacağını acı deneyimlerle öğreneceklerdir.

YORUMLAR

  1. sema dedi ki:

    Çok güzel filmler var. Yılbaşı geçmiş olsa da ben bu konuda çekilen filmleri izlemeye seviyorum. Listede izlemediğim birkaç film var güzel bir kahve alıp izlemek istiyorum.

  2. Ziyaretçi dedi ki:

    Güzel filmler. Özellikle evde tek başına benimde hiç sıkılmadan izleyebileceğim film arasında. Aklıma gelirse bende yazarım. Ayrıca evde tek başına’nın 2 devam filmi de var :)