Genel Haberler ve Makaleler

ING Bank’ın Cep Şubesi: ING Mobil

İnternet bankacılığında kendine de yer bulan ING Bank, insan ve güven odaklı olma ilkesiyle işini ciddiye alan bir bankadır. Bünyesinde bulunan Turuncu Hesap bankanın logosunda ve internet sitesinde hâkim olmuştur. ING Turuncu Hesap sayesinde istediğiniz vakit para çekebilir ve yatırabilirsiniz. Üstelik EFT/havale ücretleri ödemeden! Bir diğer ING Biriktiren Turuncu Hesap başlığı altında istikrarlı bir şekilde birikim yapabilir ve vade sıkıntısına maruz kalmadan kazanabilirsiniz. Çocuğunuzun geleceğini garantilemek istiyorsanız bu hesap tam size göre! ING Turuncu Çocuk Hesabı ile birikimleriniz çocuğunuz ile eş değer büyüyebilir.

ING Mobil ile bankaya gitmenize gerek kalmadan evden, işten dilediğiniz zaman bankacılık işlemlerinize ulaşabilir ve bir güvenlik dâhilinde işlemlerinizi halledebilirsiniz. iPhone, iPad, iPod Touch, Blackberry ve Android işletim sistemli cihazlarda, ayrıca Java destekleyen tüm mobil cihazlarda ING Mobil’e ulaşabilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

ING Bank Cep Şube’ye nasıl erişebilirim?

ING Mobil uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra Cep Şube Kullanım Şartlarını kabul etmeniz yeterli olacaktır. Aksi takdirde erişmeniz mümkün değildir. Ardından ING Bank Cep Şifrenizi de alarak ulaşmış olursunuz. Böylelikle 7/24 bütün bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ING Mobil uygulaması başka hangi olanaklar sağlar?

ING Mobil uygulamasına eriştikten sonra işiniz daha kolay. Kredi Kartı Başvurusu, Turuncu Hesap, İhtiyaç Kredisi Başvurusu gibi başvuruları mobil uygulamadan yapabilirsiniz. Ayrıca başvurularınızı da sorgular ve takip edebilirsiniz.

Karda kışta ben en yakın bankayı nasıl bulacağım diyorsanız ATM/Şube Bulucu bunun da kolaylığını sağlıyor. ING Mobil uygulamasından size en yakın ATM ve şubeleri öğrenebilirsiniz.

Ve dahası, hesaplama araçları sayesinde döviz çevirebilir, konut veya taşıt kredinizi anında hesaplayabilirsiniz. ING Bank’ın fırsat bulucu özelliği sayesinde ise istediğiniz bölgedeki kampanyaları öğrenmeniz artık daha kolay.

iPhone (iOS) için Akbank Uygulamasını İndirin.
Android için Akbank Uygulamasını İndirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu