Ajans Çalışanlarının En Çok Kullandığı Kırtasiye Malzemeleri

İşyerlerinde en çok hangi kırtasiye malzemelerinin kullanıldığı, o ofiste yapılan çalışmalara göre değişebiliyor. Örneğim mimar ofislerinde en çok çizim kalemleri ve kağıtlar kullanılırken hukuk bürolarında dosya çeşitlerine daha fazla gereksinim duyuluyor.

İş dünyası sarf malzeme tüketimi bitmeyecek alanlardan biri. Peki, ajanslarda en çok hangi kırtasiye malzemelerinin kullanıldığını merak ediyor musunuz? İşte ajans çalışanlarının elinden düşürmediği malzemeler…

Ajans

Ajanda

Her ajans çalışanının mutlaka ajandası olur. Hatta bazı çalışanlar birkaç farklı ajanda dahi kullanabiliyor. Çünkü ajanslar iş ve görüşme sirkülasyonunun yoğun olduğu çalışma alanlarıdır. Sürekli görüşmeler yapılır ve bu görüşmeler not alınarak çalışmalara aktarılır. Dolayısıyla ajanda her ajans çalışanının olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

Kalem

Ajanslarda sadece tükenmez kalem ya da kurşun kalemleri görmezsiniz. Fosforlu kalemler, dolam kalemler, imza kalemleri gibi farklı kalem çeşitleri de ajans çalışanlarının masasından asla eksik olmaz. Alınan notları kategorize etmek gibi amaçlarla farklı kalemler de kullandıklarından tüm kalem çeşitleri ajanslarda en çok kullanılan malzemeler arasında yer alıyor.

Fotokopi Kağıdı

Hızlı bir iş akışının olduğu tüm ofisler gibi ajanslarda da fotokopi kağıtları sıklıkla kullanılıyor. Hem çıktı almak hem de fotokopi ile belge çoğaltmak için kullanılan A4 kağıtlar bazı ajanslarda çizim yapmak için de tercih edilebiliyor. Dolayısıyla ajans ofislerinde fotokopi kağıtları en çok stoklanan malzemeler arasında yer alıyor.

Küp Not Kağıdı

Ajans çalışanlarının en sık kullandığı malzemeler arasında küp not kağıtları da bulunuyor. Genellikle geniş panoların yer aldığı bu ofislerde kısa notlar alınarak panoya iliştirilir. Sonuç olarak küp not kağıtları ve aynı zamanda kendinden yapışkanlı kağıtlar en çok kullanılan kırtasiye malzemelerinden biri haline geliyor. Bazı ajans çalışanları bu kağıtlar yerine post it çeşitlerini kullanmayı da tercih edebiliyor.

Ajanslar Kırtasiye Malzemelerini Nereden Alıyor?

Çok sayıda işyeri gibi ajanslar da malzeme ihtiyaçlarını online alışveriş ile karşılamanın kolaylığını keşfetmiş durumda… Bu nedenle kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını Avansas firması aracılığı ile karşılamayı tercih ediyorlar. Binlerce ürün seçeneği sunan ve fiyatları da makul seviyede tutan firmanın ürünlerine http://www.avansas.com/ofis-malzemeleri.htm adresinden ulaşmak mümkün. Online kırtasiye malzemesi alışverişini keyifli kılmak için linke tıklayabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu