Genel Haberler ve Makaleler

Akbank Direkt Mobil Uygulaması

Akbank cep şube ve mobil bankacılık uygulamasıyla ayrıcalıklar sizleri bekliyor. Akbank Direkt Mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi artık yorulmadan cebinizde tek dokunuşunuzla halledebilirsiniz. Akbank Direkt Mobil uygulaması ile para transferlerinden yatırım işlemlerine, döviz islemlerinden fatura işlemlerine, kredi işlemlerinden kredi kartı borcu ödemeye bir çok bankacılık isleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Üstelik çekiliş kurgulu kampanyalarımıza katılabilir, seçkin marka işbirlikleri sayesinde farklı sektörlerdeki bir çok markadan bankamız sayesinde indirimler kazanabilirsiniz. Zaman tasarrufu sağlayacak bir bankacılık işlemini daha hizmetinize sunuyoruz. Bankacılığı kol saatine taşıyıp dünyada bir ilke imza atıyoruz.

Dünya ‘da ve Türkiye’de ilk banka olarak Android ve iOS işletim sistemli telefonlar ile senkronize olabilen i’m watch’da mobil bankacılık uygulamamız Akbank Direkt Mobil ile yerimizi alıyoruz. Akbank Direkt Mobil uygulaması ile i’m watch üzerinden döviz kuru hesaplayabilir, anlık olarak değerli metal fiyat bilgilerini görüntüleyebilir, hisse senetlerinin alım satım değerlerini gözetleyebilir, değişim grafiklerini görüntüleme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. I’m watch ile cep telefonunuzu cebinizde, çantanızda veya masanızda bırakıp gelen aramaları doğrudan cevaplayabilirsiniz. İtalyan tasarımı ve zengin uygulama içerikleri sizleri bekliyor.

Kendini yenileyip, hızla gelişen bankacılığımız size hayatın her alanında kolaylık sağlamaya devam ediyor. Bankamızda diğer bankalara transferlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Transferlerinizi bankamızda hesabınız varsa hesabınızdan yapabileceğiniz gibi hesabınız olmadan da yapmak mümkün. Üstelik alıcının hesabı bankamızda olmasa da transferi dilediğiniz şubemizde gerçekleştirebilir ve aynı zamanda transfer işleminizi tek bir tuşlada mobil uygulamanızdan halledebilirsiniz.

Bankamızın sitesine baktığımızda eğitim, kariyer,evlilik, ihtiyaç kredileri gibi çeşitli fırsatlar sizi değişik başlıklar altında karşılıyor. Kredi işlemlerinizi online olarak yorulmadan yapabilir ve kredi uzmnlarımızın size en kısa sürede geri dönüş yapacağından emin olabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi uzun vadede eşit taksitler halinde en düşük faiz oranları ile yapabilirsiniz.

iPhone (iOS) için Akbank Uygulamasını İndirin.

Android için Akbank Uygulamasını İndirin.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir