Anadolu Üniversitesi’nin Web Site Tasarımını Öğrencileri Seçiyor

Bugün cep telefonuma Anadolu Üniversitesi‘nden bir mesaj geldi. Mesaj içeriğinde “Anadolu Üniversitesinin yeni web tasarımı oylanıyor. Katkıda bulunmak için lütfen bağlantıya gidin: yeniwebanket.anadolu.edu.tr” yazıyordu. Anadolu Üniversitesi’nde Açıköğretim’de bir bölüm okuduğum için belirlenen adrese girdim. Tasarımı kimler yaptı bilemiyorum ama dört ayrı tasarım mevcuttu, tasarımların her biri bir diğerini andırıyordu. Ben aşağıda görebileceğiniz üzere oyumu 1 nolu tasarımdan yana kullandım.

Anadolu Üniversitesi'nin Web Site Tasarımını Öğrencileri Seçiyor
Anadolu Üniversitesi’nin Web Site Tasarımını Öğrencileri Seçiyor

Dikkat ettiğim nokta ‘duyurular’ bölümüydü. Diğer tasarımlara oranla daha belirgindi. Açıköğretim öğrencilerini de hesaba katarsan Anadolu Üniversitesi’nin yüzbinlerce öğrencisi bulunuyor ve bana kalırsa en önemli özellik duyuruların net ve belirgin bir şekilde ulaşılabilir olması…

Anadolu Üniversitesi her yıl belirli bir şekilde web sitesinin tasarımını yeniliyor, bana kalırsa şimdiki tasarımı da sade ve oldukça kullanışlı. Gözlemlediğim kadarıyla yeni tasarım, sosyal medyaya biraz daha uyum sağlayacak nitelikte çalışacak. Eğer sizde Anadolu Üniversitesi öğrencisiyseniz, yeniwebanket.anadolu.edu.tr adresinden öğrenci girişinizi yaparak tasarım için oy kullanabilirsiniz. Bu arada sadece öğrenciler değil, AU çalışanları da oy kullanabiliyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu