Apple Watch için En İyi 7 Finans Uygulaması

Apple Watch ile kullanabileceğiniz en iyi finans uygulamalarını derledim. Apple Watch sayesinde küçücük bilek hareketleriyle mali durumunuzu, finans piyasalarını izlemeniz mümkün.

Apple’ın Watch ürününün ardından hali hazırda bulunan pek çok uygulama Watch’u desteklemeye başladı. Ülkemizde de Akbank, İş Bankası, YapıKredi gibi bankalar akıllı saat uygulamalarını destekliyorlar ve bu banka müşterileri banka hesaplarıyla ilgili tüm hareketleri bileklerindeki cihazla her yerde kolayca takip edebiliyorlar.

Fakat, bugün bankalara ait uygulamaların dışında finansal hayatınızda size fayda sağlayabilecek diğer finans uygulamalarını listeledim.

Borsa

Borsa
Borsa

Apple’da yüklü gelen borsa uygulaması Apple Watch takibini de desteklemektedir. Uygulama sayesinde akıllı saatinizden borsadaki fiyat hareketlerini, puan değişikliklerini günlük, haftalık ve aylık filtrelere tercihleriyle görebilirsiniz.

Foreks Mobile

Foreks Mobile
Foreks Mobile

Birçok yatırımcının hisse senedi takibi, ekonomik takvim ve diğer piyasa ürünleri takibi için tercih ettiği güvenilir kaynaklardan Foreks’in uygulaması da Apple Watch’u desteklemektedir.

Mint

Mint
Mint

Henüz ülkemizde kullanıma açılmamış olsa da kullanabileceğiniz Mint uygulaması sayesinde kişisel finans planı yapabilir, bütçenize harcama takibi ve tasarruf hedefleri koyabilirsiniz. Mint, Apple Watch ile kullanılabilmektedir.

MoneyWiz 2

MoneyWiz 2
MoneyWiz 2

Başka bir kişisel finans ve para yönetimi uygulaması olan MoneyWiz 2, App Store’da en çok beğenilen uygulamalar arasında yer alıyor. Apple Watch ile kullanılabiliyor.

Daily Bread

Daily Bread
Daily Bread

Günlük ihtiyaçlarınızı size hatırlatmak için oluşturulmuş bir nevi market listesi diyebileceğimiz Daily Bread, Apple Watch ürününde kullanımı desteklemektedir.

Unspent

Unspent
Unspent

Basit bir kişisel bütçe yönetim uygulaması olan Unspent ile harcama takibinizi yapabilir ve bütçenizi yönetmeye başlayabilirsiniz. Unspent, Apple Watch ile kullanılabiliyor.

PortfolioWatch

PortfolioWatch
PortfolioWatch

Bireysel hisse senetlerini seçerek portföy oluşturabileceğiniz ve hisse senet ya da fonlarınızın performans takibi yapabileceğiniz PortfolioWatch, akıllı saatleri destekliyor oluşuyla oldukça kullanışlı.

Apple Watch ile kullanabileceğimiz ve sizin tavsiye ettiğiniz finansal uygulamaları yorumlar alanından paylaşabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu