Ataşehir Konut Projeleri için 5 Yeni Tavsiye

Sizler için yeni konut projelerini yakından takip ediyoruz. Bu yazımızda İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir‘de yer alan konut projeleri arasından 5 tercih yaparak listeledik. Bazı projeler tamamlanmış olsa da hala ev sahibi olabilmeniz için geç değil, ayrıca kiralama anlamında da değerlendirebilirsiniz.

Yaklaşık 400 bin dolaylarında bir nüfusu barındıran ve özellikle arazi yapısındaki uygunluklar nedeniyle inşaat firmaları tarafından yeni projeler için sıkça tercih edilen Ataşehir, yükselmeye devam ediyor.

Lüks konut projelerinin bu bölgede yoğunlaşıyor olması aynı zamanda lokasyonun değerini de günden güne artırmaktadır.

Trendist Ataşehir Konut Projesi

Trendist - Ataşehir Konut Projeleri
Trendist – Ataşehir Konut Projeleri

2015 yılı sonunda teslim edilmesi beklenen Trendist Ataşehir, önemli sosyal olanakların yanı sıra 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerini sunuyor. Solid İnşaat ve K Yapı Gayrimenkul tarafından gerçekleştirilecek olan projede fiyatlar 300 bin TL’den başlıyor.

Denge Ataşehir Konut Projesi

Denge Ataşehir Konut Projesi
Denge Ataşehir Konut Projesi

Ataşehir’de yer alan konut projelerinden biri olan Denge, 1.535 metrekare üzerine kurulu adeta bir şehir olacak. Projede 1+0, 1+1, 2+1 daire seçenekleriyle yaşam fırsatı sunuyor. Ayrıca, Denge Ataşehir’in sosyal olanakları da tesis içerisinde oldukça fazla.

Metropol İstanbul Ataşehir Konut Projesi

Metropol İstanbul - Ataşehir Konut Projeleri
Metropol İstanbul – Ataşehir Konut Projeleri

Ataşehir’de hayata geçirilecek olan konut projeleri arasında yer alan Metropol İstanbul, Gap İnşaat ve Varyap işbirliği ile gerçekleştirilecek. Projede yer alan daireler 300 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor olacak. Büyük sosyal imkanların yanı sıra Metropol Catwalk adı verilen alışveriş caddesi şimdiden merak edilenler arasında yer alıyor.

Sample Park Ataşehir Konut Projesi

Sample Park - Ataşehir Konut Projeleri
Sample Park – Ataşehir Konut Projeleri

Rams Yapı tarafından hayata geçirilen Sample Park, Ataşehir’de yer alıyor. Metrekaresi 70 ile 150 aralığında seyrederken ortalama fiyatlarıysa 300 bin – 500 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor. Yüzme havuzu, fitness center gibi sosyal olanakları da Sample Park’ta bulunuyor.

Terra Ataşehir Konut Projesi

Terra Ataşehir - Ataşehir Konut Projeleri
Terra Ataşehir – Ataşehir Konut Projeleri

Kent Art İnşaat’ın projesi arasında yer alan Terra Ataşehir; 1+1, 2+1, 3+1 konut seçenekleriyle ev sahibi olmak isteyenlere lüks olduğu kadar ekonomik bir fırsatta yaratıyor. Terra Ataşehir’de mevcut daireler 40 ile 248 metrekare aralığında farklılık gösterebiliyor. En düşük metre kare ve 1+1 dairelerde fiyat 130 bin TL’ye kadar düşüyor.

Bu yazımızda Ataşehir Konut Projeleri hakkında bir listeleme yaptık. Daha fazla emlak projesi için ilgili kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu