Avea’nın Yeni Gençlik Markası: Woops

Avea‘nın yeni gençlik markası Woops, 25 yaş altındaki tüm Avea’lı gençlere özel fırsatlar sunuyor. İlk kampanyasıyla Woops‘a katılan tüm gençlere 2000 Hediye SMS veriyor.

Woops, Turkcell’in GNCTRKCLL gençlik markasına benziyor gibi. Kişisel görüşümü dile getirecek olursam, Woops’un kampanyalarını henüz yeterli bulmadığımı söyleyebilirim. Şu anda GNCTRKCLL daha fazla hizmet ve kampanya sağlıyor. Bu, Woops markasının yeni olduğundan kaynaklanıyor olabilir. “Mübağlasız” sloganıyla yola çıkan bu markanın neler yapabildiğini gelecek zamanlarda sanırım daha net görebileceğinz.

Avea Woops İptali Nasıl Yapılıyor?

Woops’a katılmak için bir Avea hattınızın bulunması ve 25 yaş altı bir TC kimlik numarasıyla sisteme kaydolmanız gerekiyor. Avea’nın gençlik markası Woops’a katılmak ücretsiz, “WOOPS” yazıp 4545’e SMS göndererek katılabiliyorsunuz. Woops’u iptal etmek için “IPTAL WOOPS” yazıp 4545’e göndermeniz yeterli oluyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu