Genel Haberler ve Makaleler

Bank of Montreal NBA için Özel ATM Hazırladı

Kanada’nın en eski ve en büyük 5. bankası konumunda bulunan Bank of Montreal tarafından Toronto’da hazırlanan ATM görenleri şaşkına çeviriyor.

Reddit kullanıcısı HeSoScary tarafından fotoğraflanan ATM’nin yaklaşık 3 metre civarında olduğundan bahsediliyor. Bu uzunluktaki bir ATM’nin Toronto’da bulunmasının özel sebebi NBA All-Star karşılaşmasına hafta sonu Toronto şehrinin ev sahipliği yapacak olması.

Normal uzunlukta bir insanın erişemeyeceği boyutta inşa edilen ATM, şimdiden NBA ve tüm basketbol severlerin ilgisini çekmiş durumda.

Aynı zamanda bu yıl Toronto’da gerçekleşecek NBA All-Star karşılaşmasında, NBA Cares All-Star Hizmet Günü sebebiyle, NBA ailesi ve 1000 kişilik NBA All-Star misafirinin, yardıma muhtaç 30 bin Kanadalı için 50 ton yiyecek hazırlayacağı belirtiliyor.

Diğer bir ilginç bilgiyse State Farm ve NBA Cares, NBA All-Star karşılaşmasında yapılan her asist için Boys & Girls Kulüplerine 1.800 dolar bağış yapılacak olması.

Görsel Kaynak: Reddit/HeSoScary

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir