Bellona’dan Franchising (Bayilik) Fırsatları

Mobilya denince akla ilk gelen markalardan olan Bellona uzun zamandan beridir franchising / bayilik veren ünlü firmalar arasında yer almaktadır. Bellona, biraz işletme bilgisiyle kolayca ve kısa yoldan gelirli bir bayilik modeli olduğunu düşünüyoruz.

1997 yılında üretime başlayan Bellona, günümüzde beş üretim tesisiyle birlikte üretim yapmaya devam etmektedir. Bellona’da şu anda 3 binin üzerinde işçi 250’ye yakın idari personel bulunmak üzere 4 bin kişiden fazla istihdamı bulunmaktadır.

Bellona, çeşitli dönemlerde gerçekleştirdiği televizyon ve medya reklamlarıyla birlikte marka bilinirliğinin yanı sıra marka güvenirlilik imajını da koruma devam etmektedir. ‘İyki ona rastladım’ sloganıyla 7’den 70’e herkesin hafızasında yer edinmiş bu markanın bayilik bilgileriyle ilgili detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Toplam Franchise Mağaza Sayısı: 750
Yeni açılacak bayilikler: 40
Başlangıç bedeli: Mağaza metrajına göre belirleniyor.
Royalty: Alınmıyor.
Hedeflenen iller: İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana gibi şehirlerin yanı sıra; Kahramanmaraş, Antalya, Eskişehir, Ağrı, Giresun, Balıkesir, Şanlıurfa başta olmak üzere birçok il olarak belirtiliyor.

Mobilya her daim kazançlı bir sektör olmuştur. Artan nüfusumuza paralel olarak yeni evlenenler ve daha da çok evini yenileyenlerin uğradığı ilk duraklardan biri olan bu mobilya sektörü sizin için harika bir iş fırsatı olabilir.

Bellona Bayilik Şartları

Her marka gibi Bellona’da bayilik vermeden önce belirli şartları karşılamanızı talep etmektedir. Bu şartlar, ortalama işletme sermayesinin 350 bin TL, mağaza dekorasyon maliyeti olan ortalama 150 bin TL ve toplamda yaklaşık olarak 500 bin TL sermayenin olmasıdır. Bunlara ek olarak Bellona bayilik şartlarında royalty bedeli bulunmamaktadır.

Diğer bayilik veren firmalar için bayilik veren firmalar kategorimizi farklı ve ilginç yeni fikirler için İş Fikirleri kategorimizi incelemenizi öneririz. Bellona’dan franchising fırsatları ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi bize iletebilir ayrıca yorumda bulunarak bu iş fikri hakkında düşüncelerinizi dile getirebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu