Genel Haberler ve Makaleler

BiTaksi’den 1 TL’ye Taksi Yolculuğu Kampanyası

Cepten güvenle taksi çağrılabilen mobil uygulama BiTaksi, 1 Haziran Perşembe günü oldukça ilginç bir kampanya düzenliyor. 1 Haziran 2015 tarihinde BiTaksi’den çağıracağınız ve yolculuk yapacağınız taksiye yalnızca 1 TL ödüyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmek için cep telefonuna BiTaksi uygulamasını indirmeniz ve kullanmanız gerekiyor. Eğer hali hazırda BiTaksi’yi kullanıyorsanız kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya detaylarından bahsetmek gerekirse; yolculuk sonunda ödemenizi ilk kez Kredi Kartı veya BKM Express ile yapmanız gerekiyor. Yolculukta yalnızca 30 TL’ye kadar olan tutar karşılığı sizden yalnızca 1 TL alınıyor. 30 TL’nin altında kalan yolculuklar için 1 TL ödeniyor. 30 TL üzeri yolculukların ödemesinde ise 29 TL düşürülerek tahsil ediliyor.

Kampanya 1 Haziran saat 00:00 – 1 Haziran 23:59 arasında geçerli ve bahşişler indirime dahil değil. Uygulanacak indirim kredi kartı veya BKM Express ödemelerinizde otomatik olarak düşüyor. Her BiTaksi kullanıcısı şartları sağladığı takdir de kampanyadan bir kez yararlanabiliyor. Ayrıca kampanya sadece İstanbul ve Ankara şehirlerinde geçerli.

Taksi Çağırma Uygulaması BiTaksi

Yerli bir girişim olan BiTaksi, Nazım Salur tarafından kurulmuş olan taksi çağırma uygulamasıdır. 2013 yılında “Cebindeki Taksi” sloganıyla kullanıma sunulan BiTaksi, iPhone ve Android işletim sistemli telefonlara indirilen uygulamayla çalışıyor.

BiTaksi
BiTaksi

BiTaksi, kullanıcılarını yol kenarında sürekli taksi bekleme derdinden kurtarıyor. Taksi duraklarına telefon etmek zorunda kalmadan akıllı telefonunuza indirdiğiniz uygulamayla size en yakın taksilerden birini çağırıyor ve aynı zamanda uygulama üzerindeki haritadan taksinin nerede olduğunu anlık olarak görebiliyorsunuz. Yolculuğunuzun ardından oylama sistemini kullanarak sürücüleri oylayıp, varsa şikayetinizi belirtebiliyorsunuz ve böylece kullanıcı memnuniyeti de daima ön planda oluyor.

BiTaksi ekibinde yer alan tüm taksilerin lisansı olduğundan dolayı son derece güvenilirdir ve ayrıca takside herhangi bir şey unuttuğunuzda geri alabiliyorsunuz. Müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Taksi çağırma uygulaması BiTaksi’de herhangi bir ekstra ücretlendirme bulunmuyor, taksimetre de ne yazıyorsa yalnızca o tutarı ödüyorsunuz. Ayrıca, ödemelerini kredi kartı, BKM Express, Paypal ve mobil ödeme yoluyla yapmanız mümkün.

Hizmeti kullanmak için uygulamayı indirmeniz, GSM numaranızla kayıt olmanız ve “taksi çağır” butonuna bastıktan sonra ödeme yöntemini seçmeniz yeterli.

Barış Şallı

Eksi bir Konupara yazarı olan Barış, ilgi duyduğu bireysel finans alanına dair para yönetimi, krediler, kredi kartları ve kredi notu hakkında onlarca yazı yazdı. Bütün bunları yaparken karmaşık olmaktan ziyade yazılarını kapsayıcı ve basit bir şekilde okuyuculara aktardı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir