BiTaksi ile artık taksiler cebinizde!

Uzun zamandır yazmayı düşlediğim ve yeni fırsat bulduğum bir yazıyla karşınızdayım. Bu yazımda Bitaksi uygulamasını anlatmak istiyorum. Teknolojinin başını alıp gitmesiyle, kısa zamanda akıllı telefonlar hayatımıza girmeye başladı. Daha sonra da bu muhteşem telefonların harika ve hayatımızı kolaylaştıran uygulamaları…

Bu harika uygulamalardan biri BiTaksi uygulaması; bu uygulamayı cep telefonumuza indiriyoruz ardından istediğimiz bir noktaya taksimizi çağırıyoruz, taksimiz gelirken cep telefonumuzdan onu takip edebiliyor ve an be an nereden geldiğini, bulunduğumuz caddeye, sokağa girip girmediğini görebiliyoruz. Üstelik BiTaksi’den çağırdığımız tüm taksi ücretlerimizi kredi kartıyla ödeyebiliyoruz. Bitaksi gayet güvenli çünkü uygulama ile çağırdığımız taksinin plaka kodunu, şöförün adını ve telefon numarasına kadar tüm bilgileri görebiliyoruz.

Uygulamayı Android ve iPhone cep telefonunuza kolayca indirebilirsiniz, Bitaksi’yi kullanmaya başlamadan önce GSM numaranızı onaylamanız gerekiyor. Şimdilik bu uygulamayı yalnızca İstanbul’da kullanabiliyorsunuz. Şirket Ankara ve İzmir için çalışmalara başladıklarını dile getiriyor.

Bu arada Bitaksi’nin “BiTaksi Müşteri İletişimi Manifestosu!” yazısı çok dikkatimi çekti, sizlerle paylaşmak istiyorum:

-BiTaksi, iyi taksici ve iyi müşterinin buluştuğu bir platform olmayı hedefler.

-BiTaksi, kurallara uymayan ve müşteriye doğru hizmet vermediğini düşündüğü taksicileri, önce uyarır sonrasında ise sistem dışı bırakır.

-Taksiciyi çağırdığı halde, taksici kendisine gelirken beklemeyip başka araca binen yolcuyu uyarır ve tekrar etmesi halinde sistem dışına çıkarır.

-BiTaksi şirketlerin insanlar tarafından kurulduğuna ve şirket-insan, insan-şirket iletişimlerinin de nezaket kuralları çevçevesinde gerçekleşmesi gerektiğine inanır.

-BiTaksi’de müşteri hakları karalama, itham ve hakareti kapsamaz.

-BiTaksi müşterileri %99 haklıdır ve BiTaksi, buna uygun iletişim kurmak için elinden gelen gayreti gösterir.

-Diğer %1 ile ilgili örneği ise aşağıda sizinle paylaşmak istedik.
İmza,
Genç ve Asi Startup;)
BiTaksi

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu