Blog Oscarları Sahiplerini Arıyor

Blog dünyasında bir gelenek haline gelen ve bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Bumerang Ödülleri için geri sayım başladı.

Türkiye’nin en özgün içeriklere sahip bloglarının yarışmaya başladığı 4. Bumerang Ödülleri‘nin heyecanı sosyal medyaya da yansımış durumda. Yarışmaya katılan bloggerlar #BUM14 etiketi üzerinden takipçileriyle etkileşime geçerek oy bulmaya çalışıyor. Benim gibi henüz oy vermeyen blog okuyucuları da yarışmaya katılan blogları keşfederek, oy vereceği blogları seçmeye çalışıyor.

Bu arada, Bumerang Ödülleri’ne geçen yıl 1700’ün üzerinde başvuru olduğunu, yaklaşık 45 bin kişinin oy kullandığını ve en yüksek oyları alan blogların alanında uzman jüri kadrosu tarafından değerlendirildiğini hatırlatmak isterim. Yani yarışmaya katılan bloggerların işi bir hayli zor olsa da, bu yolun sonunda muhteşem bir ödül var.

Bumerang Ödülleri’nde Yeni Yarışma Kategorileri

Geçen yıllarda En Tarz Blog, En Çalışkan Blog, En Sosyal Blog, En İyi Yerel Site ve En Uzman Site kategorilerinde ödül dağıtan Bumerang, bu yıl En Çalışkan Site ve En İyi Çıkış Yapan Blog kategorilerini de ekleyerek ödül kategorileri sayısını artırdı. Bu artışla alanında en iyisi olan daha fazla blog ödül almış olacak.

4. Bumerang Ödülleri için henüz başvurunuzu yapmadıysanız, Bumerang panelinize girerek yarışmaya katılabilirsiniz. Oylamaya katılmak için de 20 Kasım 2014 tarihine kadar vakit var.

Ozan Doğulu ve daha birçok ünlü ismin katılacağı belirtilen 4. Bumerang Ödülleri 10 Aralık 2014 Çarşamba günü IKSV Salon‘da sahiplerini bulacak.

Bende oy vereceğim blogları araştırmaya devam etmeden önce, yarışmaya katılan tüm bloggerlara içerik aşkına diyerek başarılar diliyorum.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu