Bu Reyting Benim!

Son zamanların en çok konuşulan yarışması Bu Tarz Benim‘i yazmamak olmazdı. Yayınlandığı tüm günlerde Türkiye’nin en çok konuşulan yapımları arasına giren Bu Tarz Benim, 18.12 Somera rating ile bir kez daha birinciliğini ilan etmiş.

Dün yayınlanan programda yarışmanın jüri üyelerinden olan Nur Yerlitaş‘ın yarışmacı Özlem Özden‘in ağzını bantla kapatması en çok konuşulan olay olmuş.

Muhtemelen yarışma içerisinde yapılan tartışmalarla izleyici kitlesini her geçen gün artırarak devam eden Bu Tarz Benim’i izlememek neredeyse elde değil. Bu yarışmanın önlenemez bir yükselişi olduğunu görebiliyorum. Yolda yürürken, sosyal medya hesaplarımı kontrol ederken sürekli Bu Tarz Benim adlı yarışmaya ait bir şeyler duyuyorum, görüyorum.

Yarışmayı hala baştan sona izleyecek fırsat elime geçmedi ama en kısa zamanda baştan sona bir bölüm izlemek istiyorum. Yarışmayı izlememiş olmama rağmen yarışmacılar hakkında sağdan soldan öğrendiğim bilgilerin olması ve bazı yarışmacıları da şimdiden tanıyor olmam bana bile ilginç geliyor. Her şeyi geçtim, bu yarışmada ne yapıyorlarsa gerçekten çok iyi gidiyor. Başarılı bir strateji uygulandığı ortada buradan başta yapımcıları, jüriyi ve yarışmacıları tebrik ediyorum. Bu Reytingler Onların!

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu