Genel Haberler ve Makaleler

Bükreş’te En Güvenli ve Huzurlu Yolculuk David Intercar ile Başlar

Dünyanın hemen her yerinden günde binlerce kişinin kullandığı Bükreş Havalimanı’na geldikten sonra gideceğiniz yere ulaşmak için araç bulma derdinize son veriyoruz. 2005 yılından bu yana yüksek kaliteli araç kiralama ve havaalanı transferi işleri yapan şirketimiz David Intercar, size kaliteli, güvenli, konforlu ve uygun maliyetli hizmetler sunuyor.

Bükreş Havalimanı’ndan gitmek istediğiniz yere şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama hizmetlerimiz sayesinde hiçbir sorun yaşamadan ulaşabiliyorsunuz. Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana 59 ülkeden 9000’e yakın müşterimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

EN UYGUN FİYATA, KONFORLU VE GÜVELİ HİZMET VERİYORUZ

Yılların verdiği tecrübe ve kuruluş amacımız gereği, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Sizlerden gelen olumlu dönüşler sayesinde motive oluyor, işimize daha fazla aşkla sarılıyoruz.

Bizim temel prensibimiz, siz değerli müşterilerimize en uygun fiyat avantajı ile en konforlu, en güvenli ve en kaliteli hizmeti verebilmek. Bunun için bölgeye hakim, çok iyi derecede İngilizce konuşan şoförlerimiz ile sizlere VİP hizmeti sunmaktayız.

Bükreş Havalimanı’na gelmeden önce bizimle irtibata geçmeniz size tahsis edilmesini istediğiniz aracımıza karar vermeniz yeterli. Sürüş hakimiyeti son derece başarılı, nezaket kurallarından taviz vermeyen şoförlerimiz, sizi üzerinde isminiz yazılı kağıt ile havalimanı çıkışında bekliyor olacaktır. Şoförlerimiz gitmek istediğiniz otelinize ya da başka bir noktaya sadece sizi götürmekle kalmıyor, isterseniz sizlere rehberlik hizmeti de verebilmektedir. Sizin iş takviminize göre şoförlerimiz bir gün boyunca sizinle birlikte çalışabilmektedir. İşleriniz ya da geziniz bittikten sonra tekrar havalimanına döneceğiniz zaman, şoförlerimiz sizi tekrardan güvenli bir şekilde havalimanına bırakacaktır.

Bükreş’e geliş amacınız olan işlerinizi bitirdikten sonra, gezmek için fırsatınız varsa, deneyimli şoförlerimiz size bu konuda yardımcı olacaktır. Şoförlerimizin çok iyi derecede hakim olduğu kongre tesisleri, kültürel mekanlar, geleneksel alışveriş pasajı ve dinlenme alanları, sizin için de yorgunluğunuzu atmaya fırsat olacaktır.

ONLİNE TEKLİF İLE İSTEDİĞİNİZ ARACI SEÇEBİLİRSİNİZ

David Intercar olarak, müşterilerimize online teklif hizmeti vermekteyiz. Bükreş’e gelmeden önce internet sitemizi ziyaret ederek ve burada oluşturacağınız online fiyat teklifi ile size en uygun aracı seçebileceksiniz.

Başka ülkelere seyahatlerinizde lüks segment araçları tercih ediyorsanız, doğru adrestesiniz. VİP transfer hizmeti verdiğimiz Mercedes S-Klasse veya BMW 7 Serisi ile gideceğiniz noktaya kadar ücretsiz internet, telefonunuz için şarj cihazı ve ikramlar sizi bekliyor olacak.

Yine grup gezileriniz için de 7+1 kapasiteye sahip Mercedes V sınıfı araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

ANLAŞMA DIŞINDA EKSTRA BİR ÜCRET ÖDEMEZSİNİZ

Bizi tercih etmeniz halinde, verdiğimiz teklifteki ücret dışında hiçbir ekstra ücret ödemiyorsunuz. Tüm maliyetlerimizi şeffaf bir şekilde web sitemizde size sunuyoruz. Bunun yanında kredi kartı ile ödeme yapma imkanına sahipsiniz. Size sunduğumuz fiyatlar kişi başı değil, araç başı olan fiyatlardır. Biz istiyoruz ki, verdiğimiz hizmetlerimiz sonucu dile getireceğiniz memnuniyetleriniz ile bizi diğer müşterilere siz tanıtın. Bunun içinde en iyi şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmetini vermeye çalışıyoruz.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir