Burger@’ten Yeni Bayilik Fırsatları

Son zamanlar yerli girişimciler tarafından oldukça fazla tercih edilen gurme burger markalarına bir yenisi daha eklendi. Burger@ diğer bir telafuz şekliyle Burger et, franchising vereceğini duyurdu.

Hali hazırda altı şube ile faaliyet gösteren Burger@’in, iki şubesi franchise olarak çalışıyor. Burger et markasının yeni ve yakın tarihine bakacak olursak, 2013 yılında Ahmet Sarıkol tarafından kurulmuş olduğunu söyleyebiliriz. Burger@’e daha sonra Abdurrahman Yıldırım ve Mehmet Veysel Keskin yatırımcı ortak olmuşlar.

Burger@, büyük ve doyurucu Türk mutfak zevkine uygun ev yapımı burger lezzeti sunan bir tarza sahip. 2015 yılı sonlarına kadar Burger et, 30 adet bayilik restoranının açılmasını hedefliyor.

Burger@ Bayilik Şartları

Burger@‘in bayilik şartlarına bakalım. Yaklaşık olarak 120 metrekare gibi büyük bir mekana ihtiyaç duyuluyor. İlk sermaye bedeli 40 bin dolar olarak belirtilirken, bir Burger@ şubesinin maliyetinin 150 bin dolar civarında gerçekleşeceğinin altı çiziliyor. Bayilik alacak olanlar içinse en önemli durum ciro ise bölgeye göre değişiklik gösteriyor.

Restoran tarzı bir bayilik almayı düşünüyorsanız, özellikle Burger King ve McDonald’s gibi firmaların şartları sizi bu konuda zorluyorsa, yeni bir marka olan Burger@ konusunda daha fazla bilgi alıp, araştırma yaparak şansınızı deneyebileceğinizi düşünüyoruz.

Bayilik için lokasyon seçerken, Yemek Sepeti gibi büyük bir faktörü de göz önünde bulundurmanız şart. Çünkü birçok insan artık self olarak gitmektense, bu tarz servislerden evine ya da işyerine servis talep ediyor ve bu da cirolarda hiç beklenmedik olumlu artışlara sebep olabiliyor. Burger@ bayilik başvuru için franchise@burgeret.com e-posta adresinden iletişeme geçerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Ayrıca, daha fazlası için Bayilik Veren Firmalar kategorisine göz atmayı unutmayın.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu