Genel Haberler ve Makaleler

Cadılar Bayramı’nın En Korkunç Şakası Pepsi’den

Sinema tuvaletinde harika bir film arasında ya da sonrasında ellerinizi yıkadığınızı ve aynaya baktığınızı düşünün. Her şey normal, fakat aynaya tekrar baktığınız anda görüntünüz aniden bir zombiye dönüşse nasıl bir tepki verirdiniz?

Her yıl 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı için Pepsi, sinema severlere ilginç ve bir o kadar da korkunç bir şaka hazırlamış. Londra Odeon Sineması ziyaretçilerinin nasibini aldığı şaka, sinema tuvaletinde geçiyor. Ellerini yıkamak için aynanın karşına geçen sinema izleyicilerinin yansımaları bir anda değişerek; zombi palyaço ya da kurt adama dönüşüyor. Sinemanın aynalarına yerleştirilen yüz takip teknolojisiyle ve gerçeklik yazılımıyla hazırlanan şaka Abbott Mead Vickers BBDO tarafından da bir reklam filmine dönüştürülmüş.

Reklam filimini adı Monster Mirror. Daha önce bazı markaların yaptığı Cadılar Bayramı sürprizlerine fark atan Pepsi, reklam filimini Pepsi Max markası altında yürütmüş. Ülkemizde uzun zamandır herhangi bir reklam kampanyası yapmayan Pepsi Max, Londra Odeon Sineması ziyaretçilerine de kuşkusuz ki unutulamayacak korkunç bir anı hediye etmiş oldu.

Pepsi Max’ın Cadılar Bayramı için hazırlamış olduğu Monster Mirror adlı reklam filmini aşağıdan görüntüleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu