Çilek Mobilya’dan Franchising (Bayilik) Fırsatları

Türkiye’de 1995 yılında faaliyete başlayan Çilek Mobilya, kurulduğu günden bu yana toplamda 3 milyon çocuğun odasına girdiğini belirtirken, web sitesinde yayımlamış olduğu infografik ile Çilek odasında uyuyan ilk çocukların şimdilerde 27 yaşında olduğunu belirtiyor.

Ülkemizde her daim gelişen ve ihtiyaç halinde bulunan mobilya sektörü, yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Çilek, genç odası ve çocuk odası konseptiyle ülkemizde lider konumda bulunan bir markadır. Çilek Mobilya’nın 66 ülkede yaklaşık 400’ün üzerinde bayisi bulunmaktadır. Biz Çilek Mobilya’nın franchising / bayilik modelini oldukça karlı görüyoruz.

Bu sektörde 30 yıllık deneyim ve uzman pazarlama ekibine sahip bu firmadan bayilik alacak iş kurucunun kazançlı çıkacağı görüşündeyiz. Çilek Mobilya, mağazayı açacağınız bölgenin rekabet ve haraketlilik durumunu belirliyor, pazarlama, promosyon, eğitim gibi tüm ihtiyaçlarınızı uzman ekibiyle sizlere öğretiyor.

Bellona Bayilik Fırsatı gibi Çilek Mobilya‘nın da karlı bir franchising fırsatı olduğunu düşünüyoruz.

Franchise: 174
Yeni açılacak: 25
Başlangıç bedeli: Mağaza alanı ve bölgeye göre maliyetler değişiklik gösteriyor fakat 150 bin ile 350 bin TL arasında ödeme gerektirdiğini söylemek mümkün.
Royalty: Alınmıyor.

Hedeflenen iller arasında ise tüm Türkiye bulunuyor.

Çilek Mobilya Bayilik Şartları

Diğer bayilik veren firmalar gibi Çilek Mobilya’da franchising vermek için bazı şartların yerine getirilmesini istemektedir. Bu şartları Çilek Mobilya’nın kendi talep ettiği şekilde aşağıda görebilirsiniz.

Girişimci ruhu, çalışkanlık ve Çilek markasına inanç, Yatırımcının işi sahiplenmesi ve aktif olarak takip etmesi.
Tüketiciyi dinleyen çözüm odaklı yaklaşım ve Perakendecilik ve satış tecrübesi ayrıca ilk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesi ve Yeterli potansiyele sahip, trafiğin yoğun olduğu, uygun kira maliyetli, 200-400 m2 büyüklükte mağaza lokasyonu.

Çilek Mobilya

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu