Dekoratif Fikirler: Bulut Şeklinde Lamba

Emlak kategorimiz altında, hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz evlerimiz için dekoratif fikirler konulu bir yayın daha açtık. Bu kategoride özellikle benim ilgimi çeken fikirleri sizlere ulaştırmaya çalışacağım. İlk olarak bulut şeklinde bir lamba tasarımı karşıma çıktı ve bunu sizlere göstermeden geçmek istemedim. Richard Clarkson isimli tasarımcı bulut şeklinde bir lamba ortaya çıkarmış. Oldukça göz alıcı olan bu lamba tasarımını görür görmez içim ferahladı.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Bu lambanın ilginçliği yalnızca tasarımında değil. Aynı zamanda muhteşem bir tasarımı olan bu lamba yerleşik bir hoparlör sistemine sahip ve Bluetooth üzerinden müzik yayını yapabiliyor.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Bulut tasarımlı bu lambaya tasarlayıcısı tarafından bir sürü özellik eklenmiş. Bunlardan bir diğeri ise, lambanın algı ve duyuları aşan eşsiz yıldırım ve gök gürültüsü gösteri sunmak için hareket sensörleri kullanıyor olması. Lamba, görünüm, eğlence hem de bir fırtına bulutu taklit etmek için tasarlanmış.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Lambanın; gece, gündüz, gök gürültüsü, sakin bulutlu hava gibi alternatif modları da bulunuyor. Aynı şekilde ışık zevkleri de kullanıcı isteklerine göre düzenlenmiş. Yağmurlu havaları seven herkesin bir tane edinmesi gereken eşsiz bir tasarım olduğunu düşünüyorum.

Lamba Tasarımları
Lamba Tasarımları

Lambanın nasıl çalıştığını görebilmek için aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu