Donald Trump ile atışmaya girmek maaşa 5 milyon dolarlık zam getirir mi?

Gelecek ay ABD’de yapılacak başkanlık seçimleri için Cumhuriyetçi Parti’nin adayları arasında gerçekleştirilen ilk televizyon tartışmasında aday Donald Trump ile sert atışmalara girerek dikkat çeken sunucu Megyn Kelly, Fox News’te yayınlanan The Kelly File programına devam etmek için çalıştığı kanaldan 5 milyon dolar zam talep etti.

Wall Street Journal’ın haberine göre bu yılki maaşı 15 milyon dolara yaklaşacak olan Megyn Kelly, 5 milyon dolarlık ek zamla kanalından yıllık 20 milyon dolar maaş talep ediyor.

Donald J. Trump.
Donald J. Trump.

Donald Trump ile girdiği atışmalar sonrası daha da yükselen popülerliğini ve kanalla sene sonunda bitecek kontratını fırsat bilen sunucunun, The Kelly File adlı programının kanala 2,7 milyon seyirci çektiği belirtiliyor.

Wall Street Journal’a göre, Fox News’ten zam isteyen Megyn Kelly kanalla görüşmelerine hala devam ediyor. Ayrıca kanalın patronu Rubert Murdoch’ın da görüşmeleri doğruladığını ve konuyla ilgili “son karar kendisine ait” dediği belirtiliyor.

Donald Trump’ın zor, kimi zaman tartışmaya değmeyecek kadar kaba ve saygısız olabildiğini tüm dünya gördü. Onunla tartışmaya girmek bir tarafa televizyon programında sertçe atışmak gerçekten de bir sunucu için büyük profesyonellik gerekiyor olmalı, fakat bu profesyonellik ve popülerlik 5 milyon dolar zam getirir mi yoksa getirmez mi hep birlikte göreceğiz.

Sunucu Megyn Kelly zam konusunda ısrarcı olmaya devam ederse kariyerinde önemli bir değişim yaşamış olacak. Kelly’nin Fox kanalıyla anlaşmaya varamaması halinde CNN veya ABC News gideceği ilk adresler olarak gösteriliyor. CNN ve ABC News, reyting sıralamasında Fox News’in gerisinde yer alıyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu