E-ticaret Sitesi Kurmak Pagegy ile Kolaylaştı

E-ticaret, internetten çevrimiçi alışveriş sitesi kurmak isteyenlerin işlerini daha da kolaylaştıracak olan sistem Pagegy.com kuruldu. Gökhan Erdoğan, Hakan Aydemir ve iş adamı Akif Akay tarafından kurulan sistem e-ticaret sitesi kurmak isteyen kullanıcıların kendi tasarımları ve kendi logolarıyla ürünlerini satmalarına olanak sağlıyor.

Ayrıca, Pagegy sistemi banka ödeme sistemi, alan adı gibi teferruatlardan kullanıcılarını kurtarıyor ve bunları sistem dahilinde sağlıyor. Böylece Pagegy kullanıcısı yalnızca işlerine odaklanabiliyor. Sistem şu anda yalnızca İngilizce, Rusça ve Türkçe olarak hizmet veriyor.

Sistemin kurucularından Gökhan Erdoğan‘ı; Uzakrota ve Gezigoo‘dan, Rusya’nın Moskova şehrinde yaşayan Hakan Aydemir‘i de 37shoes.ru projelerinden hatırlayabilirsiniz.

Pagegy sistemi hakkında biraz bilgi verecek olursak, Aylık ücreti 14,95 dolar, yıllık ücreti ise 149 dolar olarak belirlenmiş. Sistemi kullanmaya başlamak için kredi kartınızın olmasına ya da ödeme yapmanıza gerek bulunmuyor çünkü sistem 3 gün bedelsiz kullanım izni veriyor. Bu süre zarfında e-ticaret sitenize ürünlerini koyup, satış yapıp ödeme de alabiliyorsunuz. Yukarıda belirttiğimiz gibi e-ticaret sitenizin tasarımını kendi firmanızın renkleri, logolarıyla kullanabilmeniz de mümkün. Tasarımınız mobil uyumlu olarak da çalışabilecek, trafik konusunda ise herhangi bir sınırlama getirilmemiş.

Günümüzde e-ticaret sitelerinin ürün satış rakamlarını, cirolarını göz önüne aldığımızda eğer sizinde bir işletmeniz varsa ve henüz sanal dünyaya adım atmadıysanız çok fazla şey kaybettiğinizi söyleyebiliriz. Tasarım, mobil uyumluluk, düşük fiyat ve e-ticaret ödeme fonksiyonlarıyla Pagegy sistemini denemenizi öneririz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu