Genel Haberler ve Makaleler

Emirates NBD Uygulaması Her Adımda Faiz Kazandırıyor

Varlıkları baz alındığında Ortadoğu’nun en büyük bankacılık grubu olan Emirates NBD, mobil teknoloji alanında önemli ödeme şirketlerinden biri olan Monitise ile Emirates NBD Fitness uygulamasını hazırlayarak, müşterinin kullanımına sundu.

Sadece Emirates NBD müşterileri tarafından kullanılabilen Emirates NBD Fitness App; adım attıkça faiz kazandırıyor. Apple Watch ile kullanılabilen uygulama günlük koşu ve adım sayısına göre hesap sahiplerine yıllık yüzde 2’ye varan oranlarda faiz kazandırıyor. Üstelik kullanıcıların fiziksel seviyelerine göre faiz oranları da artış gösterebiliyor. Gayette sağlıklı bir şekilde faiz kazandıran bu uygulamayı kullanan Emirates NBD müşterileri bedelsiz sağlık hizmetleri ve çeşitli ödüllerden de yararlanabiliyor.

Uygulama, müşterilerin birikim hesaplarına entegre bir şekilde çalışıyor ve sürekli fiziksel aktivitelerini takip ediyor.

Emirates NBD Fitness uygulaması bana Bitwalking uygulamasını hatırlattı. Bitwalking uygulaması da kullanıcılarına yürüdükçe yaklaşık her 10 bin adımda 1 dolar para kazandırıyordu. Hatta Bitwalking, Japon elektronik şirketi Murata tarafından da 10 milyon dolarlık finansman sağlamıştı.

Her ne kadar Bitwalking ile benzerlik taşısada Emirates NBD Fitness uygulaması faiz kazandırması açısından dünya da bir ilk.

Hem kazandıran hemde sağlıklı yaşama teşvik eden uygulamanın tanıtımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu