Genel Haberler ve Makaleler

Fatura Ödeme Bayiliği Veren Firma: e-shop

Fatura ödeme (tahsilat) bayiliği veren firmalardan biri olan e-shop, bayilik alacaklara oldukça güzel fırsatlar sağlıyor. Bu bağlamda e-spot bayiliği hakkında gerekli bilgileri ve bayilik şartlarını size anlatmak istiyoruz.

Era Şirketler Grubu’na ait bir marka olan e-shop markası enerji sektöründe üretimden perakende satışa kadar tüm alanlarda etkinlik gösteriyor. Enerji mağazacılığı tarzında kurulan e-shop merkezleri, Yaren Elektrik’in indirimli elektrik aboneliği ve tahsilat (ödeme) alanında hizmet veriyor.

Türkiye’nin her iline bayilik veren e-shop, 30 bin TL yatırım bedeliyle kurulabiliyor. Ayrıca büyük bir avantajla ilk üç ay için kira desteği de sunuluyor. Era Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı e-shop’ları “Müşterilerin elle tutulur, gözle görülür, canlı muhatap bulabilecekleri müşteri merkezleri olması” amacıyla kurulduğunu belirtiyor. e-shop mağazalarında elektrik aboneliğinin ve tahsilatının yanı sıra bayilik alacak şahıslara ek gelir olması amacıyla fatura ödeme noktası, sigorta danışmanlığı ve GSM aksesuarları noktaları da bulunuyor.

e-shop Bayilik Şartları

e-shop bayilik şartlarını karşılamak pek de zor değil. Özellikle şirket tarafından ilk üç ay kira desteği gibi avantajların sunulması bu şartlarıda hafifletebilir nitelikte. Bayilik alabilmek için yoğun yerleri tercih etmeniz gerekiyor. İlk sermaye için ortalama 30.000 TL yatırım maliyetini gözden çıkarmanız gerekmekte.

Ciro hedefleri mağazanızın bulunduğu yere göre değişiklik gösteriyor. Kalabalık merkezler ya da fatura ödeme merkezi eksikliği bulunan bölgelerin tercih edilmeli ciroyu artıracaktır. Kar marjı 4 bin ile 20.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Genel anlamda sizde bulunması gereken en önemli özellikse insan ilişkilerinde iyi ve güvenilir bir izlenim bırakmanız.

Kısaca, bayilerden yalnızca metrekare başına inşaat bedeli dışında herhangi bir bedel talebi bulunmuyor. Ortalama yatırım maliyeti 30 bin TL civarında gerçekleşiyor.

e-shop bayilik başvurusu için 0850 302 06 05 numaralı telefonu arayabilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Şu anda e-shop’un İstanbul, Mersin, Tarsus, Batman, Alanya, Sivas, Osmaniye’de birer olmak üzere Antalya’da iki şubesi bulunuyor. Ayrıca, bayilerden herhangi bir farklı bedel alınmadığını da belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir