Fenerbahçe’nin Hublot Saatleri 29 bin İsviçre Frangı’na Satılacak

Dünyada en önde gelen saat yaratıcılarından ve markalarından biri olan Hublot, Fenerbahçe için özel saatler tasarlayacak.

Hublot’un ürettiği saatler Fenerbahçe amblemi taşıyacak, çelik kaplama PVD özellikli olacak. Sınırlı sayıda 99 adet üretilecek bu Hublot marka saatler 29 bin İsviçre Frangı’na yani yaklaşık olarak 70 Bin TL’ye satışa çıkarılacak. Saatler, Fenerbahçeli yönetici Selim Sapan‘a ait olan Greenwich mağazalarından satın alınabilecek.

Sadece 1 kişinin sahip olabileceği altın kaplama saat için şu anda fiyat belirtilmemiş olsada çok yüksek bir miktardan açık artırmaya çıkarılacağı belirtiliyor.

Daha önce Hublot; Bayern Münich, PSG, Ajax, Juventus gibi takımlarla da benzer işbirliği yapmıştı. Türkiye’de ise ilk kez Fenerbahçe ile yapacak. Şimdiden Fenerbahçeli zenginlerin ve iş adamlarının Hublot marka özel Fenerbahçe saatlerini almak için sıraya girdiği söyleniyor.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu