Genel Haberler ve Makaleler

Finansbank Reklamlarından 750 Bin Lira Kazandı

2014 yılının sonlarına doğru “Herkese lazım finansçı!” sloganıyla reklam kampanyaları düzenleyen Finansbank, bu yıl reklam yüzü olarak Selma Ergeç’i tercih etti.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan karakterini canlandıran Selma Ergeç’in Finansbank reklamlarından kazandığı paranın 750 bin lira olduğu belirtiliyor.

Finansbank yeni reklam filmlerinde; müşterilerin olası problemlerinin kolayca çözülebileceğine, finansal ihtiyaçlarının tamamen karşılanabileceğine ve bunların Finansbank’la yani Finansçı’larla mümkün olabileceğini belirtiyor.

Son zamanlarda pek çok banka müşterisinin gündemi haline gelen ek ücret veya komisyonlara da reklam metinlerinde yer veren Finansbank, önceden duyurulan hizmet ücreti veya komisyon dışında herhangi bir ek masraf almayacakları konusunda da güvence veriyor. Kısacası Finansbank, “İşimiz rakamlarla değil, insanlarla…” diyor.

Bankanın ilgili reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir