Finansbank Reklamlarından 750 Bin Lira Kazandı

2014 yılının sonlarına doğru “Herkese lazım finansçı!” sloganıyla reklam kampanyaları düzenleyen Finansbank, bu yıl reklam yüzü olarak Selma Ergeç’i tercih etti.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hatice Sultan karakterini canlandıran Selma Ergeç’in Finansbank reklamlarından kazandığı paranın 750 bin lira olduğu belirtiliyor.

Finansbank yeni reklam filmlerinde; müşterilerin olası problemlerinin kolayca çözülebileceğine, finansal ihtiyaçlarının tamamen karşılanabileceğine ve bunların Finansbank’la yani Finansçı’larla mümkün olabileceğini belirtiyor.

Son zamanlarda pek çok banka müşterisinin gündemi haline gelen ek ücret veya komisyonlara da reklam metinlerinde yer veren Finansbank, önceden duyurulan hizmet ücreti veya komisyon dışında herhangi bir ek masraf almayacakları konusunda da güvence veriyor. Kısacası Finansbank, “İşimiz rakamlarla değil, insanlarla…” diyor.

Bankanın ilgili reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu