Finansbank’ın Mobil Cep Şubesi

Finansbank internet şubesi nerede olursanız olun dilediğiniz saatte işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Sitenin anasayfasında bankanın sağladığı kolaylıklar ve kampanyalar göze çarpıyor. Bireysel Bankacılık, KOBİ Bankacılığı, Tarım Bankacılığı vs. gibi çeşitli alanlardaki işlemlerinizi kendi bölümlerinde kolayca halledebilir; nerden nasıl yapacağım diye düşünmezsiniz.

 Sitede her mesele ayrı başlıklar altında incelenmiş; Finansbank’ı Tanıyın başlığı altında banka geçmişten günümüze nasıl ilerlediğini ve başarılarını rakamsal değerlerle ifade ediyor. Bu başlıklarda Yatırımcı İlişkileri, İnsan Kaynakları da göze çarpıyor. Müşteri memnuniyetinin esas alındığı Finansçı Sizi Dinliyor bölümüne de yer verilmesinden anlaşılıyor. Sitede sağlanan diğer kolaylıklardan biri de dışarıda ATM ve şube aramak yerine internet üzerinden bütün ATM ve şubelerin en yakınlarını size sunmasıdır. Böylece internet şubesi sayesinde zamandan da kazanılmış oluyor.

Finansbank’ın Android sisteme getirilen Finansbank Cep Şubesi, bütün bankacılık işlemlerini cepten kolay halletme işlevini gerçekleştiriyor. İster gündüz ister gece her anınızda bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama tasarımında seçilen mavi renk siteye özgünlük katmış ve şık bir tasarım meydana getirmiştir.

Finansbank Cep Şubesi’nden tek tuşla işlemler yapabilir ve sık yaptığınız işlemlere kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra hesaplarınızı kontrol edebilir, kart ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Hızlı EFT ile paranızı birikim hesabınızdan göndereceğiniz hesaba anında aktarabilirsiniz. Bunlar dışında Finansbank Cep Şubesi müşterisi olmasanız bile, döviz alış-satışlarını takip edebilir, piyasa durumlarından haberdar olabilir ve size en yakın ATM ve şubelerini anında öğrenebilirsiniz.

Finansbank’ın ticaret alanında geliştirdiği uygulama olan FinansPOS, satış işlemlerinde mobil pos hizmetinin kolaylığını sunar. Kolay erişilebilir ve anlaşılır bir site uygulaması hazırlanmıştır. Uygulamada Pos Kılavuzu adlı bir bölüm ayrılmış ve işlemlerin hangi seyirde ilerleyeceğine dair bilgiler en açık ve kolay bir biçimde anlatılmıştır.

iPhone (iOS) için Finansbank Uygulamasını İndirin.
Android için Finansbank Uygulamasını İndirin.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu