Findeks Android ve iPhone Uygulaması Yayında

Kredi Kayıt Bürosu (KKB), kısa bir süre önce kredi notu sorgulama işlemlerini Findeks markası ile yürütmeye başlamıştı. Kısa zaman önce Findeks’in Android, iOS (iPhone) ve Windows Phone uygulamaları çıktı. Bu yazımızda Findeks kredi notunuzu mobil cep üzerinden nasıl öğrenebileceğinize dair bilgiler vereceğiz.

Bir kaç ay önce Findeks sisteminin internet sitesini incelediğimizde son teknoloji ile hizmet verdiğinden bahsetmiştik. İlk olarak Findeks’in mobil uygulamalarına baktığımızda da aynı izlenimleri bize verdiğini söyleyebiliriz. Mobil uygulamalarda kullanımı kolay ve sade bir tasarım göze çarpıyor. Findeks uygulamalarını telefonunuzun işletim sistemine göre hazırlanan aşağıdaki başlıkları takip ederek indirebilirsiniz. Dilerseniz lafı çok fazla uzatmadan Findeks internet şubesi mobil uygulamalarını yakından inceleyelim.

Findeks Android Mobil Uygulaması

Fineks’in Android işletim sistemi kullanan telefonlar için tasarlamış olduğu bu uygulama Google Play üzerinde olumlu oylar alıyor. Findeks Android uygulamasıyla, sisteme üye olabiliyorsunuz. Daha önce üye olduysanız Findeks panelinize giriş yapabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinden kredi notunuzu sorgulayıp, risk raporunuzu alabiliyor ve borçlarınızı görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca yine notunuza ya da raporlarınıza kimlerin ulaşabileceğine dair ayarlamaları da kolayca yapabiliyorsunuz.

Google Play üzerinden Findeks Android uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Findeks iOS (iPhone) Mobil Uygulaması

Diğerlerinde olduğu gibi iOS, iPhone kullanıcılarına da kolay bir tasarım sunan Findeks uygulamasıyla risk raporlarınıza, çek raporlarınıza kolayca ulaşabiliyorsunuz. Geçmiş hesap hareketlerinizi iPhone telefonlarınız üzerinden kontrol edebiliyor ve borç durumunuzu da görüntüleyebiliyorsunuz.

Findeks’in yeni iOS sürümünde arayüz iyileştirme çalışmaları yapıldığı gibi kare kod entegrasyon sistemi de sağlanmış.

iTunes üzerinden Findeks iOS uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Findeks Windows Phone Mobil Uygulaması

Windows Phone kullanıcılarını da unutmayan Findeks, Windows işletim sistemi kullanıcılarına da kolay tasarım ve kullanım özellikleriyle uygulamaya erişim imkanı sağlıyor. Diğer uygulamalarda yapabileceğiniz kredi notu sorgulama, üye olma, risk raporu alma gibi tüm işlemleri yapabiliyorsunuz.

Aynı zamanda kısa bir süre önce güncelleme alan Windows Phone uygulamasında performans geliştirmeleri yapılmış. ‘Parolamı unuttum’ gibi hayati özellik taşıyan işlem adımları kolaylaştırılmış.

Windows Phone için Findeks uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Findeks’in son teknoloji ve kolay kullanılabilir tasarımlarıyla hazırlanmış mobil uygulamalarını sizlere anlattık. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bize ulaştırabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu