Genel Haberler ve Makaleler

Garanti Bankası’nın Cep Şubesi

Hayatımıza telefonların girmesiyle kuvvetlenen iletişimimiz günden güne hızlanarak devam ediyor. Bunun yanında telefonlar artık sadece iletişim aracı olmaktan çıkıp bizlere sunduğu kolaylıklarla kullanıcıları memnun ediyor. Bu kolaylıkların beklide en mühim olanlarından birisi de mobil bankacılıktır. ATM kuyruklarında, bankada sıra numarası bekleyerek boşa giden zamanı artık kısa sürede, yorulmadan halledebileceğimiz bir cep şubesi var.

KOBİ’ler, şahıslar, şirketler olarak bankacılık sistemlerini kullanmak durumunda kalıyoruz. Bu sistemleri kullanırken zaman tasarrufu, hesap hareketlerinin takibi, çek hesaplarının kontrolü, EFT, havale, harcama detayları, kredi borcu ödeme, otomatik talimat işlemlerini zaman kaybetmeden, sıra beklemeden hızlı bir şekilde yapmak müşteriler açısından önemli ve bu kolaylık memnuniyetini sağlamak da banka açısından önemlidir. Mobil bankacılık ile bankacılık işlemleri daha hızlı ve bu hizmet sayesinde para çekme butonu olmayan bir ATM ile dolaşmış oluyoruz. Daha açık bir şekilde Garanti Cep Şubesi ile neler yapabileceğimizi bir görelim.

GARANTİ CEP ŞUBESİ İLE;

  • Varlık ve borçlarınızı sorgulayabilir,
  • Geçmişten bugüne hesap ayrıntılarınız ve gelişiminizi görebilirsiniz,
  • Gelir ve giderlerinizi takip edebilir,
  • Takvim üzerinden gelecek dönem harcamalarınızı görüntüleyebilir,
  • Nakit akışınızda, geçmiş ve gelecekteki finansal hareketleri izleyebilir,
  • Hesap ve kartlarınızın hareket ve detaylarını görüntüleyebilir,
  • Para transferi, fatura, şans oyunları ve kredi kartı borç ödemesi,
  • GSM TL yüklemesi, altın ve döviz alış/satış ve Çek senet işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık ile bankacılık sektöründe yeni bir dönem başlamış ve hesaplarınızı yönetebileceğini yeni bir oluşum meydana gelmiştir. Artık “Ne kadar param var? Çek ne zaman ödenecek?, Hesabımda bunun için yeteri param var mı?, GSM TL’m bitti nereden yükleyeceğim?” sorularının cevabı Garanti Cep’te. Siz de mobil bankacılık hizmetlerinden faydalanın pişman olmazsınız.

iPhone (iOS) için Garanti Bankası Uygulamasını İndirin.
Android için Garanti Bankası Uygulamasını İndirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu