GİLT Akademi’ 16 Başladı

Bu yıl 5.si düzenlenen GİLT Akademi etkinliği bugün Kadir Has Üniversitesi’nde başladı. 30 Nisan’a kadar sürecek GİLT Akademi etkinliğinde sektörünün önde gelen önemli isimleriyle, Dijital, E-ticaret, Growth Hacking, Internet of Things, Mobil, Sosyal Medya, Girişim Sermayesi ve Melek Yatırımcılık konuları ele alınıyor.

GİLT Akademi etkinliğine katılan katılımcılar, konferansların yanı sıra aynı zamanda 1 saat sürecek Speed Networking seansında iş çevrelerini genişletme ve melek yatırımcılarla tanışabilme fırsatı yakalayabilecek.

Ayrıca katılımcılar etkinliğin son gününde gerçekleşecek olan 4 farklı workshop sayesinde farklı deneyimler yaşama fırsatını da değerlendirebilecek.

Bu sene katılımın ücretsiz olduğu etkinlik 27 Nisan’dan 30 Nisan’a kadar devam edecek. Etkinliğe katılım ve detaylar için bu bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu