Genel Haberler ve Makaleler

GİLT Akademi’ 16 Başladı

Bu yıl 5.si düzenlenen GİLT Akademi etkinliği bugün Kadir Has Üniversitesi’nde başladı. 30 Nisan’a kadar sürecek GİLT Akademi etkinliğinde sektörünün önde gelen önemli isimleriyle, Dijital, E-ticaret, Growth Hacking, Internet of Things, Mobil, Sosyal Medya, Girişim Sermayesi ve Melek Yatırımcılık konuları ele alınıyor.

GİLT Akademi etkinliğine katılan katılımcılar, konferansların yanı sıra aynı zamanda 1 saat sürecek Speed Networking seansında iş çevrelerini genişletme ve melek yatırımcılarla tanışabilme fırsatı yakalayabilecek.

Ayrıca katılımcılar etkinliğin son gününde gerçekleşecek olan 4 farklı workshop sayesinde farklı deneyimler yaşama fırsatını da değerlendirebilecek.

Bu sene katılımın ücretsiz olduğu etkinlik 27 Nisan’dan 30 Nisan’a kadar devam edecek. Etkinliğe katılım ve detaylar için bu bağlantıdan bilgi alabilirsiniz.

Konupara Ekibi

Konupara Ekibi, okuyucu ihtiyaçlarını analiz ederek para yönetimi, birikim, krediler, kredi kartları, kredi notu, mevduat hesapları gibi bankacılık ürünleri ve yatırım konularında araştırmalar yapıp kapsamlı yazılar hazırlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir