Genel Haberler ve Makaleler

GOBI 2016 bu yıl da sağlam adımlarla geliyor

İstanbul Teknik Üniversitesi Yatırım Kulübü tarafından bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan ‘Uluslararası Öğrenci Zirvesi’ GOBI, 10-13 Nisan 2016 tarihleri arasında İTÜ Maçka Mustafa Kemal Amfisinde gerçekleştirilecek.

Üniversite öğrencileri ve genç profesyonellerin yoğun ilgi gösterdiği GOBI (Global Opportunities in Business and Investment), bu yıl da çeşitli sektörlerin önde gelen isimlerini, yurtdışı ve yurtiçinden gelen katılımcıları bir araya getirecek.

GOBI her yıl Türkiye’den yaklaşık 900, 30 farklı ülkeden de çok sayıda öğrencinin katılım gösterdiği bir zirve. Bu zirveye katılanlar aynı zamanda sertifika almaya da hak kazanıyor.

GOBI 16, 10 Nisan’da açılış gecesiyle başlayacak. 11 Nisan’da girişimcilik üzerine panellerin yer aldığı programla devam edecek. 12 Nisan’da şirketlerinin kimliğinden uzaklaşacak konuşmacılar, katılımcılara çeşitli konularda paylaşılmaya değer düşüncelerini aktaracak. Etkinliğin son gününde ise dünyada önemi hızla artan inovasyon konusu ele alınacak.

GOBI 2016; Sahibinden.com CEO’su Burak Ertaş, Webrazzi kurucu ve CEO’su Arda Kutsal, GittiGidiyor’un Genel Müdürü Öğet Kantarcı, Uber Türkiye Müdürü Neyran Bahadırlı ve TEB, Amway, Borusan, BlaBlaCar gibi birçok önemli markaların önde gelen isimlerinin de katılımlarıyla gerçekleşecek.

Zirve hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt yaptırmak için gobistanbul.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir