Halk Bankası’ndan Mobil Bankacılık Şubesi

Halk Bank’ın cep telefonları için oluşturduğu mobil uygulama olan Halk Bank Mobil Bankacılık konuşulmaya değer bir uygulama ;grafik tasarım konusunda ortalamayı geçmişler denilebilir renk seçimi, sekme ve menülerin sayfadaki yeri, boyutlar oldukça iyi dizayn edilmiş, tasarım yönünden daha çok ilgilenmemiz gereken ve ön plana çıkan ise özellikle bu tip uygulamalarda kullanışlı mı yoksa kullanışlı değil mi?

Şunu söyleyebiliriz ki kullanışlılık açısından tasarımını geçmiş bir uygulama. Halk Bank Mobil Bankacılık uygulaması oldukça işlevsel uygulamayı indirdikten sonra karşınıza kullanışlı menüler çıkıyor buradan kampanyalara, Halk Bank ile ilgili haberlere, yatırım için kur değerlerine, şube ve atm araması yapmaya, finansal  araçlara ve müşteri hizmetlerine kolayca ulaşabiliyorsunuz, mobil şube menüsünden müşteri no ve şifre ile giriş yaparak resmen bir banka şubesinin içine giriş yapabilirsiniz, burada şunu belirtmeliyiz Halk Bank müşterilerine yönelik oldukça sorumlu davranmış ve banka hizmetlerini verebildiği kadar iyi vermek için bazı işlemleri şubelere bırakmış.

Halk Bank Mobil Bankacılık uygulaması diğer mobil bankacılık uygulamalarından ayıran gelişmeye açık olması ve kullanıcılarıyla kurdukları diyalog, söz sizde diyerek fikirlerini ve eleştirilerini aldıkları kullanıcılar da bundan memnuniyet duymaktalar çünkü böylece uygulama gerçekten kullanıcılara yönelik bir gelişme gösterebiliyor, Halk Bank Mobil uygulaması diğer uygulamalar gibi zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlamakta ve şubelere gitme zorunluluğunu ortadan kaldırmakta eft ve havale işlemlerinizi kolaylıkla yapabilir ve bu sırada toplantınıza veya randevunuza yetişebilirsiniz, yatağınızdan kalkmadan hesap hareketlerinizi görebilir ve yönlendirebilirsiniz günümüz, bilmenin güç olduğu günümüzde finansal bilgileri  en güncel şekilde edinerek ve bunu sadece cep telefonunuzdan bir uygulama yardımıyla yaparak yaptığınız yatırımlarda ve işinizde fark yaratabilirsiniz.

Halk Bank Mobil Bankacılık uygulamasıyla bankanızla sağlıklı bir iletişim kurabilir ve işlemlerinizi güvenlik içinde halledebilirsiniz, uygulama bir banka şubesinden fazla bir şey yapma amacında değil ama en bir banka şubesi niteliğinde ve tasarımı sayesinde oldukça güler yüzlü bir çalışanla muhattap oluyormuş hissi uyandırıyor, bankanızdaki tüm gelişmeleri ve özellikle şahsınızınkini ilgilendirenlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz, üstelik uygulama cep telefonunuza çok yük olmayacak şekilde tasarlanmış, oldukça hızlı, Halk Bank müşterilerini memnum etmişe benziyor.

iPhone (iOS) için Halk Bank Uygulamasını İndirin.
Android için Halk Bank Uygulamasını İndirin.

Aklınızda Yatırım Fikri Varsa Harekete Geçin!

Küresel yatırım piyasasındaki milyonlarca yatırımcıya katılın. Altından, hisse senetleri ve dövize kadar 50'den fazla ürüne erişin. 100.000 TL sanal para ile neler yapabileceğinizi görün.
ÜCRETSİZ HESAP OLUŞTURUN »

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu